21 - 40 av 1 148
123...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 maj 2013

Klubbad för

Ring tvåfärgad med diamanter 10xca0,02ct princesslipning 18K Ø17 8,6g

Utrop: 3 300 kr

Hänge Kors 18K 1,6g

Utrop: 550 kr

Halskedja Ankar 18K 45,5cm 12,9g

Utrop: 3 200 kr

Glycine, Damur 14K krona saknas går ej missfärgad urtavla bruttovik: 9,7g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld skadat 18K 18,1g

Utrop: 4 500 kr

Ring med diamant 1xca0,03ct 18K Ø16 2,7g

Utrop: 1 000 kr

Ring skadad/missfärgad/sten saknas 18K Ø15 5,3g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par skadade 18K 13,7g

Utrop: 3 700 kr

Armband Bismarck lås skadat 14K 18cm 4,6g

Utrop: 900 kr

Parti guld skadat/trasigt 18K 20,6g

Utrop: 5 100 kr

Ring vitguld med diamanter 1xca0,13ct skadad/något skev 18K Ø17 3,8g

Utrop: 1 900 kr

Ring vitguld med diamanter 1xca0,10ct 18K Ø17 6,9g

Utrop: 2 900 kr

Moccaskedar, 12st modell Svenska Floran S830 110mm 106,91g i schatull

Utrop: 475 kr

Parti silver skadat/skevt S925 107,2g

Utrop: 550 kr

Bricka Svenskt Tenn Josef Frank "Tulpan" oval längd: 55cm bredd: 32 bruksskick/slitage/små skador

300 kr

Utrop: 175 kr

Ring vitguld med diamanter 5xca0,03ct behöver roderas om 18K Ø17 2,9g

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld med stenar 14K Ø17 1/2 2,61g

Utrop: 500 kr

Ring vitguld med diamanter 1xca0,10ct 6xca0,01ct 18K Ø17 1/4 2,7g

Utrop: 1 700 kr

Collier vitguld med stenar lås skadat/skadad i länk 18K 41,5cm 24g

Utrop: 6 000 kr

Örhängen ett par vitguld med stenar missfärgade/skadade 18K 3g

Utrop: 850 kr