481 - 500 av 2 000
1...242526...100 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2013

Klubbad för

Örhängen ett par creoler i silver 925 7,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband 19cm S925 4,1g

25 kr

Utrop: 75 kr

Hänge i silver 925 1,2g

25 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld med sten defekt 18K 1,2g

Utrop: 325 kr

Mynt, i silver 925 (Euro Finland) 26,9g i plastfodral

125 kr

Utrop: 150 kr

Fickur 14K graverad, defekt, manuell, serie nr 659358 bruttovikt: 89,1g

2 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur Breitling Chrono Shark, automat, stål (repor på glas och sliten länk), kronograph, datum, safirglas, slitage, A13051, serie nr: 0415, rist nr: Y68791, cert från 1995, box (sliten), extra länkbit och utravla,

6 200 kr

Utrop: 6 100 kr

Armband Bismarck 19cm 18K 30,6g

Utrop: 7 900 kr

Halskedja Bismarck doserad 45,5cm 18K 31,4g

Utrop: 8 200 kr

Armband 19cm 18K 33,0g

Utrop: 8 500 kr

Armband Bismarck 19cm 18K 7,5g

Utrop: 1 900 kr

Armband X-länk 19cm 18K 6,5g

Utrop: 1 700 kr

Armband 20cm X-länk 18K 9,9g

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, defekt med stenar och 47 små diamanter 18K 32,1g

Utrop: 8 700 kr

Halskedja 45cm Bismarck 18K 6,6g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Modelltåg SJ Rälsbuss, H0 skala 1/87 Jeco ab, 2 motorvagnar , 1 släpvagn, 2 godsvagnar, (ett gångjärn av på övergångsbrygga, en koppling def på en motorvagn), digital

1 200 kr

Utrop: 1 900 kr

Modelltåg DSB-lok ME 1501, (Hobby trade), en lampa lös (medföljer), en plast profil på underredet saknas, digital.

75 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld 21K stenar 154,9g

Utrop: 46 000 kr

Hänge 21K 5,8g

Utrop: 1 800 kr

Hänge med sten 21K 6,9g

Utrop: 2 100 kr