Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2013
Klubbad för
Herrur Breitling Chrono Shark, automat, stål (repor på glas och sliten länk), kronograph, datum, safirglas, slitage, A13051, serie nr: 0415, rist nr: Y68791, cert från 1995, box (sliten), extra länkbit och utravla,
Modelltåg SJ Rälsbuss, H0 skala 1/87 Jeco ab, 2 motorvagnar , 1 släpvagn, 2 godsvagnar, (ett gångjärn av på övergångsbrygga, en koppling def på en motorvagn), digital
Modelltåg DSB-lok ME 1501, (Hobby trade), en lampa lös (medföljer), en plast profil på underredet saknas, digital.