641 - 660 av 1 425
1...323334...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2013

Klubbad för

Ljuslykta Målerås Mats Jonasson höjd: 3cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda signerad: Bertil Vallien Ø 22cm nr: 7050455

400 kr

Utrop: 425 kr

Skål Steninge slott höjd: 6cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda Contrast design: Anna Ehrner höjd: 16cm Ø 35cm

225 kr

Utrop: 325 kr

Vas, Uppsala-Ekeby höjd: 19cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Fågel sign: FM Ronneby höjd: 9,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslyckta, Sign: Orrefors höjd: 6,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Panda WWF sign: Mats Jonasson höjd: 9cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Pojke med båt höjd:11cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Elbas, Fender Jazz bass made in Japan, repig, lackskador i mjukt fodral

Mobiltelefon Sony Xperia Miro ST23i med laddare i kartong serienr: YT9102EYR8

600 kr

Utrop: 425 kr

Filmkamera Sony Handycam DCR-SX41 serienr: 1224249 med billaddare och reseladdare

750 kr

Utrop: 425 kr

Laptop, HP Mini 110-1030CA serienr: CNU9348M FX, med laddare (utländsk kontakt) och väska

600 kr

Utrop: 550 kr

Laptop, Acer Aspire 5742 modellnummer: PEW71, med laddare OBS lösenordslåst

Laptop, Acer Aspire V5-531 modellnummer: MS2361 serienummer: NXM2CED004224150452000 i kartong med laddare och intsruktionsbok

1 400 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, med stenar 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 150 kr

Ring, 14K Ø19 2,2g

Utrop: 450 kr

Halskedja, Pansar 18K 45cm 6,3g

Utrop: 1 700 kr

Armband, skadad 14K 20,5cm 3,6g

Utrop: 800 kr

Slipsnål, med pärla, skadad 18K 1,4g

Utrop: 400 kr