1241 - 1260 av 1 483
1...626364...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj 2013

Klubbad för

Mobiltelefon HTC Legend, med laddare och manual i kartong

700 kr

Utrop: 75 kr

Kamera Canon EOS 50, med objektiv Canon 38-76mm, ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 75 kr

Objektiv Tokina AT-X Pro 28-70mm

1 200 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Carl Martin 3 band parametric, 230V 50/60Hz, med sladd i kartong

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Carl Martin two face, 230V 50/60Hz, med sladd i kartong

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Carl Martin Compressor Limiter, 230V 50/60Hz, med sladd i kartong

Musikinstrument Övrigt

Power supply Carl Martin 8x9-12V, i kartong med sladdar

Musikinstrument Övrigt

Korg DT-10, digital tuner, i kartong med manual

Fritid Verktyg

Skruvdragare Festool TDK 15.6, i väska med tillbehör, ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 75 kr

Skålar i glas 5st, skador, en med skadat lock

25 kr

Utrop: 75 kr

Kopp med fat Upsala-Ekeby, fatet har 2 nagg på undersidan

Utrop: 75 kr

Ostfat med kniv, oöppnat i kartong

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål på fot, Iittala, Marimekko, höjd 15cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar 2st med fat, Gustavsberg, Blå Blom

175 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake i glas

25 kr

Utrop: 75 kr

Skål höjd 15cm Ø17cm

Utrop: 75 kr

Fat Lindshammar 35x29cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 3st, Askkopp i glas

50 kr

Utrop: 75 kr

Tennföremål 13st

100 kr

Utrop: 75 kr

Bägare silver 830, 55,9g höjd 8,5cm, buckla

Utrop: 275 kr