Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj 2013
Klubbad för
Etsning,sign. Kelly , motiv Notre Dame, 18,5x13,5cm, glas och ram
Visa varaUtgått
Konstnärsbok Södermanland med träsnitt av Waldemar Bernhard, ca 50st blad 23x18cm