881 - 900 av 1 483
1...444546...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj 2013

Klubbad för

Elgitarr Washburn X-series i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 900 kr

Akustisk basgitarr Fine crafted guitar modell FB-830CEQ i mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Elgitarr Sigma M i hårt fodral (repig lack och stötskador)

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Maya, stötskador, i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 400 kr

Ukulele, Fabrica de Cuantros , i hårt fodral

275 kr

Utrop: 100 kr

Oljemålning, på duk, sign. Wille Weberg 59X73cm, några dukskador, ramad

Elektronik Musik

iPod nano 8GB med USB-laddare och hörlurar i originalask, oanvänd

550 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Musik

iPod 8GB mod. A1285 med laddare

425 kr

Utrop: 100 kr

iPad 2, Apple, mod. A1395, repig, utan laddare, ej funktionsgaranti

1 700 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon HTC Explorer med laddare och batteri, oanvänd, i originalkartong

600 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Altus Azumino, modell A807, silverpläterad, i etui med etuihölje

4 000 kr

Utrop: 4 900 kr

Kikare, Swarovski Habicht 8x20 B

1 900 kr

Utrop: 800 kr

Kanna, pressat glas med nysilverdelar och isbehållare

250 kr

Utrop: 125 kr

Laptop Acer Aspire 5742, med laddare i väska, kod: 1016

Karaff med propp 1st , champagneglas 3st, whiskeyglas 3st, vinglas 3st, Reijmyre

425 kr

Utrop: 75 kr

Kulspetspenna Mont Blanc i originalask

1 700 kr

Utrop: 400 kr

Handväska Louis Vuitton, Speedy B, 22x25cm bottenmått, nr: AA0079, slitage

2 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Moccaskedar, 12st S925 120,6g, 105mm, Svenska Floran

Ljusstakar, mässing Skultuna höjd 27,5cm

1 600 kr

Utrop: 75 kr

Tårtspade, S830 33,5g 180mm

200 kr

Utrop: 175 kr