1361 - 1380 av 1 569
1...686970...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april 2013

Klubbad för

Ring, med pärla 18K Ø17½ 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Keramik, skål signerad Sofia Nilsson höjd ca 10cm

225 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Inex Classic quartz datum, batteribyte krävs

150 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Origo 7420-5, quartz

75 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Regal R16201 quartz gummiarmband

50 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Axcent

Herrur, Axcent X2172 quartz läderarmband

125 kr

Utrop: 100 kr

Damur, Inex 69266 quartz datum safirglas stål, i box, batteribyte krävs

150 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Casio

Herrur, Casio G-shock G-2200, quartz, safirglas, sliten

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld, defekt skadat med stenar 18K 2,8g

Utrop: 700 kr

Parti guld, skadat defekt graverat 14K 2,3g

375 kr

Utrop: 450 kr

Armband, 18K 19,5cm 45,8g

Utrop: 13 000 kr

Armband, trefärgat 18K 19cm 58,4g

Utrop: 14 400 kr

Armband, X-länk med stav 18K 17cm 54,2g

11 200 kr

Utrop: 16 800 kr

Armband, tvåfärgat, skadat, 18K 19cm 40g

Utrop: 10 000 kr

Damur, J.P.C quartz, smårepor, ej funktionsgaranti

25 kr

Utrop: 75 kr

Ring, i vitguld med diamant 1xca0,21ct enligt gravyr, 18K Ø18 2,5g

Utrop: 3 000 kr

Ring, vitguld med stenar 18K Ø18 3,3g

Utrop: 950 kr

Armband, silver S925 Ø6cm 42,2g

325 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld, defekt graverat 18K 1,9g

Utrop: 475 kr

Parti guld, defekt graverat 18K 1,8g

Utrop: 450 kr