Ring, med pärla 18K Ø17½ 4,3g
Utrop: 1 200 kr
Keramik, skål signerad Sofia Nilsson höjd ca 10cm
Utrop: 175 kr
Herrur, Inex Classic quartz datum, batteribyte krävs
Utrop: 75 kr
Herrur, Origo 7420-5, quartz
Herrur, Regal R16201 quartz gummiarmband
Utrop: 100 kr
Herrur, Axcent X2172 quartz läderarmband
Damur, Inex 69266 quartz datum safirglas stål, i box, batteribyte krävs
Utrop: 125 kr
Herrur, Casio G-shock G-2200, quartz, safirglas, sliten
Parti guld, defekt skadat med stenar 18K 2,8g
Utrop: 700 kr
Parti guld, skadat defekt graverat 14K 2,3g
Utrop: 450 kr
Armband, 18K 19,5cm 45,8g
Utrop: 13 000 kr
Armband, trefärgat 18K 19cm 58,4g
Utrop: 14 400 kr
Armband, X-länk med stav 18K 17cm 54,2g
Utrop: 16 800 kr
Armband, tvåfärgat, skadat, 18K 19cm 40g
Utrop: 10 000 kr
Damur, J.P.C quartz, smårepor, ej funktionsgaranti
Ring, i vitguld med diamant 1xca0,21ct enligt gravyr, 18K Ø18 2,5g
Utrop: 3 000 kr
Ring, vitguld med stenar 18K Ø18 3,3g
Utrop: 950 kr
Armband, silver S925 Ø6cm 42,2g
Utrop: 275 kr
Parti guld, defekt graverat 18K 1,9g
Utrop: 475 kr
Parti guld, defekt graverat 18K 1,8g
Tisdag 23 apr 2013