1221 - 1240 av 1 569
1...616263...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april 2013

Klubbad för

Parti guld, 18K 6,2g defekt, gravyr

Utrop: 1 600 kr

Ring 9K 2,2g Ø17¾ med grön sten och diamanter 12 x ca 0,01ct

375 kr

Utrop: 275 kr

Ring 14K 2,4g Ø18 med små diamanter

375 kr

Utrop: 450 kr

Parti silver 925 43,3g defekt, innehåller stenar

150 kr

Utrop: 225 kr

Halskedjor 2st 51cm - 60cm, 1 Hänge med stenar S925 9,9g

225 kr

Utrop: 100 kr

Ringar 2st varav 1 med sten Ø17-18, 2 Par Örhängen med pärlor S925 16,7g

275 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S925 38,6g 42,5cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Armband S925 12,2g 20cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Herrur Cartier förgyllt silver, quartz nr 6221214 med läderarmband defekt

4 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Ambassadeur Abu Garcia serie nummer 130014/15, med tillbehör och kartong

475 kr

Utrop: 650 kr

Damur LonginessConquest i stål quartz serie nr 28883260, med datum, safirglas, med extralänkbitar, kartomg och manual

Utrop: 2 500 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Super 2500 GT-RA Shimano, sliten

75 kr

Utrop: 225 kr

Figurin Nao Lladro, pojke med telefon & hund, höjd 19,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Lisa Larsson Charlotta Keramik små skador, höjd 17,5cm

700 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr Epiphone Zakk Wylde Les Paul Custom, serienummer U06074344, med mjukfodral

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Elgitarr Gibson V serienummer 01850389 med hårt fodral

Utrop: 6 100 kr

Armband 18K 53,1g 18,5cm med diamanter 36 x ca 0,03ct

Utrop: 13 200 kr

Ring i vitguld 18K 4,2g Ø17¾ med diamant 1 x ca 1,52ct skadad på rondist

10 600 kr

Utrop: 12 200 kr

Ring i vitguld 18K 6,1g Ø18 med diamanter 1 x ca 1,31ct & 2 x ca 0,23ct

18 200 kr

Utrop: 22 500 kr

Armring i vitguld 18K 13,4g Ø6cm diamanter 21 x ca 0,02-0,12ct

6 000 kr

Utrop: 4 000 kr