561 - 580 av 600
1...282930 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 22 april 2013

Klubbad för

Halskedja silver skadat missfärgad 11,9g

Utrop: 100 kr

Halskedja silver skadad missfärgad 4,8g

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Snowboardbräda med tillhörande skor stl 42 och ryggplatta skador/ej funktionsgaranti

275 kr

Utrop: 1 100 kr

Mobiltelefon Motorola Motoluxe med laddare och bruksanvisning, ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 125 kr

Omega Contellation, damur, quartz stål/guld,helstav 16cm med extralänkar i ask

4 200 kr

Utrop: 4 300 kr

Elektronik Film

DVD-spelare Samsung C-550 med fjärrkontroll och sladdar, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 75 kr

Digital Surround Sharp HT-SB350 med fjärrkontroll och sladdar, ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Eagle made in Korea Förstärkare Vox VR15 30W ej funktionsgaranti

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Likörglas 6st (3 naggade)

100 kr

Utrop: 75 kr

Groggglas 6st

275 kr

Utrop: 75 kr

Rödvinsglas 6st (1 naggat)

150 kr

Utrop: 75 kr

Whiskeyglas 6st

275 kr

Utrop: 75 kr

Vitvinsglas 6st

75 kr

Utrop: 75 kr

Sherryglas 6st (1 naggat)

75 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 12st Ø17,5cm Måsen BØG

425 kr

Utrop: 225 kr

Mattallrikar 12st B&G Måsen Ø24,5cm

1 500 kr

Utrop: 400 kr

Kaffekoppar med fat 12st Måsen B&G

425 kr

Utrop: 225 kr

Soppterrin med lock H21cm Måsen B&G

750 kr

Utrop: 400 kr

Fat L24,5cm Måsen B&G

175 kr

Utrop: 125 kr

Fat L18,5cm Måsen B&G

100 kr

Utrop: 100 kr