281 - 300 av 600
1...141516...30 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 22 april 2013

Klubbad för

Matgafflar 3st 202mm modell Disa silver brv. 144,3g

Utrop: 750 kr

Bordsgafflar 6st 179mm modell Olga silver 238,8g

950 kr

Utrop: 1 300 kr

Bordsgafflar 12st 181mm modell Rosenholm silver 448,3g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, herrur, quartz, liten sekundvisare, stål, stållänk, viklås, i box med extra länkbitar

950 kr

Utrop: 650 kr

Akustisk gitarr Squier SA-105

Utrop: 650 kr

Herrur Tissot 1853 T035617A 20cm med extra länk i ask

1 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur Tissot Visodate automat med läderarmband

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Akustisk gitarr Ibanez, V72ECE, lackskador

700 kr

Utrop: 325 kr

Elgitarr, repigt plecktrumskydd, i mjukt fodral, saknar en sträng

300 kr

Utrop: 275 kr

Elgitarr, små lackskador

300 kr

Utrop: 275 kr

Herrur Marc Eckö quartz 20cm med extra ring i ask

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Kylväska

125 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 3st, djupa, Blåklint, Mariehult

Utrop: 75 kr

Kaffekoppar 5st med 6st fat, NPX, Holland

25 kr

Utrop: 75 kr

Moccakoppar 6st med fat, Kina, skavd målning

Utrop: 75 kr

Skål, Gränna Glasbruk höjd 10cm

100 kr

Utrop: 150 kr

Fat, Gränna Glasbruk, Ø31cm

200 kr

Utrop: 275 kr

Skulptur, Brons på marmor sockel, höjd 28cm med sockel

1 400 kr

Utrop: 150 kr

Akvarell, 13,5x37cm i ram och glas

650 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Tillbehör

Effektpedal, Zoom A2.1u, i kartong med manual och strömsladd

500 kr

Utrop: 75 kr