1021 - 1040 av 1 247
1...515253...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2013

Klubbad för

Parti silver slitet med stor sten bruttovikt 63g

250 kr

Utrop: 275 kr

Fat silver 830 85,3g

475 kr

Utrop: 450 kr

Pokal silver E. Råström med gravyr höjd 18cm 362,5g

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 21K med gravyr 1,7g

Utrop: 600 kr

Bestick bordssked 170mm, bordsgaffel 180mm, bordskniv 180mm i silver okänd modell bruttovikt 123,4g i ask

Utrop: 550 kr

Handdator Socket SoMo 650-DX i väska med laddare snr. 0925000825 ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 1 600 kr

6 snapsglas Dodge classic car collection limited edition höjd 10,5cm i väska

325 kr

Utrop: 225 kr

6 longdrinkglas Dodge classic car collection limited edition höjd 15cm i väska

325 kr

Utrop: 225 kr

6 Ölglas Dodge classic car collection limited edition höjd 19,5cm i väska

400 kr

Utrop: 225 kr

Färglitografi signerad Olle Kåks 1977 nr. 227/250 70x55cm

650 kr

Utrop: 425 kr

4 kaffekoppar Royal Copenhagen Musselmalet

325 kr

Utrop: 325 kr

Sockerskål Royal Copenhagen Musselmalet

600 kr

Utrop: 325 kr

4 assietter Royal Copenhagen Musselmalet spets

750 kr

Utrop: 325 kr

650 kr

Utrop: 325 kr

300 kr

Utrop: 325 kr

Örhängen ett par 18K 2,6g skador finns

Utrop: 800 kr

Halskedja 18K 15,1g doserad Bismarck 44cm

Utrop: 4 200 kr

Ring 18K med stenar 3,8g Ø18 1/4

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K 8,9g skador finns

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K med stenar 3,1g Ø15 1/2

Utrop: 1 000 kr