601 - 620 av 1 247
1...303132...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2013

Klubbad för

Figur Swarovski, ekorre med boll, i box med spegelplatta, höjd 4,5cm längd 2,5cm

125 kr

Utrop: 175 kr

Figur Swarovski, blomma, i box, bredd 5cm

75 kr

Utrop: 175 kr

Figur Swarovski, tulpan, i box, höjd 9cm

150 kr

Utrop: 175 kr

Figur Swarovski, kronärtskocka med litet lock, ljusstake, i box, höjd 4,5cm bredd 7cm, nagg i locket

100 kr

Utrop: 175 kr

Figur Swarovski, mus på platta med metalldetaljer, i box, höjd 5,5cm bredd 4cm

225 kr

Utrop: 175 kr

Figur Swarovski, björn, i box med spegelplatta, höjd 6,5cm bredd 3,5cm

150 kr

Utrop: 225 kr

150 kr

Utrop: 175 kr

Tallrikar A Royal Worcester 5st, Avon Scenes, små skador

50 kr

Utrop: 275 kr

Skål Kosta Boda, design Bertil Vallien, modell Satellite, höjd 13cm Ø 19cm

700 kr

Utrop: 550 kr

Laptop Apple Macbook Pro 13", modell A1278, serienr C02HF3A3DV14, med laddare och mjukt fodral, lösenordsskyddad

5 300 kr

Utrop: 6 100 kr

Musikinstrument Tillbehör

Förstärkare Peavey Bandit, serienr 12042941, 150 watts, sliten i kanterna, på hjul

1 500 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr ESP LTD, EC-300, serienr E072386, utan strängar, med pedal PS-15/PS-10, i mjukt fodral

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Elgitarr Skylark, saknar strängar, små skador, i mjukt fodral

1 800 kr

Utrop: 225 kr

Musikinstrument Piano

Keyboard Yamaha PSR-S650, med Mikrofon Röde NT2-A Studiobundelse, med Externt ljudkort Focusrite Saffire 6 USB med programvara, allt med kablage

3 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Elgitarr Ibanez Roadstar II Series, Japan, serienr J831064, med mjukt fodral, lätt slitage

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Akustisk gitarr Alhambra, modell 3C, i hårt fodral, lätt slitage

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Halvakustisk gitarr Ibanez George Benson GB-10, serienr 840840, i hårt fodral, lätt slitage

10 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Ring, Bismarck, något skev 18K Ø18 1,6g

Utrop: 475 kr

Parti guld, 21K 4,4g

Utrop: 1 600 kr

Hänge, 21K 2,7g

Utrop: 900 kr