Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2013
Figur Swarovski, kronärtskocka med litet lock, ljusstake, i box, höjd 4,5cm bredd 7cm, nagg i locket
Laptop Apple Macbook Pro 13", modell A1278, serienr C02HF3A3DV14, med laddare och mjukt fodral, lösenordsskyddad
Musikinstrument Tillbehör
Förstärkare Peavey Bandit, serienr 12042941, 150 watts, sliten i kanterna, på hjul
Elgitarr ESP LTD, EC-300, serienr E072386, utan strängar, med pedal PS-15/PS-10, i mjukt fodral
Musikinstrument Piano
Keyboard Yamaha PSR-S650, med Mikrofon Röde NT2-A Studiobundelse, med Externt ljudkort Focusrite Saffire 6 USB med programvara, allt med kablage
Elgitarr Ibanez Roadstar II Series, Japan, serienr J831064, med mjukt fodral, lätt slitage
Halvakustisk gitarr Ibanez George Benson GB-10, serienr 840840, i hårt fodral, lätt slitage