1201 - 1220 av 1 374
1...606162...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2013

Klubbad för

Moccaskedar 6st silver 830, 57,1g 105mm

225 kr

Utrop: 300 kr

Moccaskedar 6st silver 830, 45,5g, 98mm

175 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 6st silver 830, 62,3g, 99mm

250 kr

Utrop: 325 kr

Moccaskedar 6st silver 830, 40,6g, 92mm

150 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver 830, 245,9g, graverat, skadat

Utrop: 1 300 kr

Plaketter 20st silver 999, 621,6g

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Cigarett etui silver 800, 108,8g 11x8cm

475 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar silver 830, 117g 108mm, modell Älgen och Brunkullan

475 kr

Utrop: 650 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Ambassadeur, TGC 5001C

650 kr

Utrop: 325 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Yamaha YFL-211S, buckla, i fodral

325 kr

Utrop: 275 kr

Laptop Asus X53U, saknar strömsladd, ej funktionsgaranti, med kvittokopia

1 200 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Rörstrand, Lasco, ca.37x22cm, krackelerad i lacken, små repor

175 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Kosta, Vicke Lindstrand, ca.19,5x18cm, små repor

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar 2st, Kosta, små skador,

25 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Tillbehör

Förstärkare Vox, Pathfinder 15R, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 100 kr

Halvakustisk gitarr Epiphone, Dot, i hårt fodral

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul 100, saknar skruv för plektrumskydd, i mjukt fodral

Utrop: 1 300 kr

Elbas Fender Precision Bass, USA, Sliten, skruvhål, i hårt fodral

Utrop: 12 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk Gitarr Fender ESD10, halsplatta saknas, i hårt fodral

2 800 kr

Utrop: 3 100 kr

Halvakustisk gitarr Epiphone, Dot VS, skador, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr