621 - 640 av 1 061
1...313233...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 april 2013

Klubbad för

Parti guld 18K ögla saknas 1,1g

125 kr

Utrop: 175 kr

Parti guld 18K 0,4g

Utrop: 150 kr

Smycken Herring

Klackring 14K tvåfärgad med stenar Ø19 3/4 6,8g

Utrop: 1 600 kr

Dessertskedar 5 silver 925 guldfärgade design George Jensen årsskedar årtal 1975 1976 1977 2styck 1978 150mm 227,9g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K defekt 0,5g

Utrop: 150 kr

Myntliknande Silver 6 styck minnesmynt kung Carl-XV1 Gustaf Drottning Silvia 19 juni 1976 nomonellt värde 50 Kr styck 161,8g

Örhängen 21K 1 par 1,2g

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring 21K Ø17 3/4 3,1g

Utrop: 1 000 kr

Armband Ankar Silver 925 21cm 39,8g

175 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K slitet 20,7g

4 800 kr

Utrop: 5 800 kr

Parti Silver 835 42cm 8,0g

25 kr

Utrop: 75 kr

Bägare Silver 830 förgylld insida höjd156mm Ø59mm Ø89mm CG Hallberg årsstämplad S6 311,11g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 18K 1,5g

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K defekt lås 2,5g

425 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 3,0g

Utrop: 900 kr

Örhängen 18K 1,1g

325 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen 18K 0,8g

Utrop: 300 kr

Örhängen 18K 3,8g

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K gravyr 2,6g

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K gravyr 2.5g

Utrop: 700 kr