Avslutad | Pant – Tisdag 2 april 2013
Klubbad för
Dessertskedar 5 silver 925 guldfärgade design George Jensen årsskedar årtal 1975 1976 1977 2styck 1978 150mm 227,9g
Myntliknande Silver 6 styck minnesmynt kung Carl-XV1 Gustaf Drottning Silvia 19 juni 1976 nomonellt värde 50 Kr styck 161,8g
Visa varaParti Silver
Bägare Silver 830 förgylld insida höjd156mm Ø59mm Ø89mm CG Hallberg årsstämplad S6 311,11g