Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2013
Klockor Chopard
Armbandsur Chopard Imperiale, refnr 34/8203-33, snr 3484818203 stål, automat, datum, safirglas, Ø36mm utan krona, en sten defekt/nagg, slitet läderarmband med spänne vitguld 18K, boett med repor
Ring vitguld 14K 4,9g Ø16 1/2 diamanter 1xca 0,10ct, 6xca 0,06-0,08ct samt små diamanter
Rolex Datejust, Damur, refnr 69173, snr X232483 (ca1992), stål/guld, automat, datum, safirglas, diamant index, fläck på urtavla, jubileelänk, bruksslitage, extral änkbit
Breitling Colt Oceane, Damur, refnr A7738011, snr 1214438, stål, quartz, datum, safirglas, smärre bruksspår, manual, cert och kvitto från Hvelplund Köpenhamn 2009
Certina DS, Herrur, stål, quartz, datum, safirglas, sliten boett, defekt läderarmband
Klockor Movado
Movado Trembrili, Damur, refnr 84-A1-1810, snr 6817578, stål, quartz, diamantkrans, pärlemourtavla, bakboett med repor
Klockor Georg Jensen
Georg Jensen, Vivianna, Damur, refnr 326, snr 001010, quartz, stål, diamantkrans, storlek Medium, design Vivianna Torun Bülow-Hübe.
Sportur Garmin Forerunner 610, herrur, quartz, digital, kartong, laddare, kalbage, usbsticka, manualer