441 - 460 av 1 367
1...222324...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2013

Klubbad för

Ring 18K 12,4g Ø18 1/2 med små diamanter, repig skena

2 900 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 22,2g Ø18 Pomatello

Utrop: 8 200 kr

Ring 18K 6,4g Ø18 med små diamanter

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 11,2g Ø17 1/4 med sten

Utrop: 3 700 kr

Klockor Chopard

Armbandsur Chopard Imperiale, refnr 34/8203-33, snr 3484818203 stål, automat, datum, safirglas, Ø36mm utan krona, en sten defekt/nagg, slitet läderarmband med spänne vitguld 18K, boett med repor

Utrop: 12 200 kr

Ring vitguld 14K 4,9g Ø16 1/2 diamanter 1xca 0,10ct, 6xca 0,06-0,08ct samt små diamanter

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K 4,2g Ø16

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Klockor Helvetia

Helvetia 18K Damur, manuell, 18K länk defekt, bruttovikt 25,2g

4 200 kr

Utrop: 4 000 kr

Rolex Datejust, Damur, refnr 69173, snr X232483 (ca1992), stål/guld, automat, datum, safirglas, diamant index, fläck på urtavla, jubileelänk, bruksslitage, extral änkbit

13 200 kr

Utrop: 12 200 kr

Breitling Colt Oceane, Damur, refnr A7738011, snr 1214438, stål, quartz, datum, safirglas, smärre bruksspår, manual, cert och kvitto från Hvelplund Köpenhamn 2009

8 100 kr

Utrop: 9 700 kr

Certina ODC One, Herrur, stål, quartz, datum, safirglas

375 kr

Utrop: 325 kr

Certina DS, Herrur, stål, quartz, datum, safirglas, sliten boett, defekt läderarmband

125 kr

Utrop: 225 kr

Klockor DKNY

DKNY, Damur, refnr NY-4578, quartz, kronograf, datum, mineralglas, läderarmband

850 kr

Utrop: 325 kr

Omega 18K, Damur, quartz (batteribyte, datum, stålarmband

1 800 kr

Utrop: 1 300 kr

Omega 18K, Herrur, quartz (batteribyte), läderarmband

3 400 kr

Utrop: 2 500 kr

Klockor Movado

Movado Trembrili, Damur, refnr 84-A1-1810, snr 6817578, stål, quartz, diamantkrans, pärlemourtavla, bakboett med repor

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Georg Jensen

Georg Jensen, Vivianna, Damur, refnr 326, snr 001010, quartz, stål, diamantkrans, storlek Medium, design Vivianna Torun Bülow-Hübe.

10 400 kr

Utrop: 4 900 kr

Sportur Garmin Forerunner 610, herrur, quartz, digital, kartong, laddare, kalbage, usbsticka, manualer

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Moccaskedar 12st S830 102,8gv 97mm monogramgraverade

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 23,3g defekt innehåller stenar

Utrop: 150 kr