1621 - 1640 av 1 647
1...818283 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2013

Klubbad för

Ring förgyllt silver med stenar Ø16½ 3,6g

275 kr

Utrop: 75 kr

Halssmycke med bergkristall, design Wiwen Nilsson, 48cm 24,3g

10 200 kr

Utrop: 8 500 kr

Sked S830 179mm 38,5g

150 kr

Utrop: 225 kr

Sked med blomstermotiv S830 230mm 73,9g

300 kr

Utrop: 400 kr

Gaffel graverad S830 210mm 57,7g

200 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver S830 35,1g

175 kr

Utrop: 225 kr

Herrur Tissot Seastar 18K i boett, graverad, quartz, datum med läderarmband

2 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Herrur Tissot Seastar Seven Automatic, 18K i boett, graverad, repigt glas, datum

2 600 kr

Utrop: 1 300 kr

Servis Bavaria Heinrick, 11 assietter, 11 kaffefat, 6 kaffekoppar och 1 gräddsnipa

200 kr

Utrop: 325 kr

Servis Staffordshire Crown, 12 assietter, 13 kaffefat, 11 kaffekoppar och 1 gräddsnipa, några krackeleringar och sprickor

225 kr

Utrop: 125 kr

Krus Höganäs 1L

150 kr

Utrop: 75 kr

Kristallblock Mats Jonasson

100 kr

Utrop: 75 kr

Kristallblock Eda Kristall

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake Orrefors

50 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake Skultuna

125 kr

Utrop: 75 kr

Juldekoration 2st Georg Jensen gold plated

200 kr

Utrop: 275 kr

Ljushållare 13st Georg Jensen med olika motiv, gold plated

1 000 kr

Utrop: 400 kr

Juldekoration 4st Georg Jensen gold plated

325 kr

Utrop: 400 kr

Juldekoration Georg Jensen gold plated i etui

300 kr

Utrop: 150 kr

Juldekoration 2st George Jensen, gold plated i etuier

375 kr

Utrop: 275 kr