Örhängen 1 par 18K 0,4g
Utrop: 175 kr
Parti guld defekt 18K 3,4g
Utrop: 950 kr
Halskedja Figaro 18K 4,9g 51cm
Utrop: 1 500 kr
Hänge ankare 18K 0,6g
Utrop: 225 kr
Ring vitguld med stenar 18K 6,3g Ø16¼
Utrop: 1 800 kr
Tändare Dupont, något bucklig
Utrop: 150 kr
Parti guld defekt 18K 6,1g
Ring med diamant ca0,40ct 18K 3,6g Ø17¼
Armband Bismarck 18K 19,6g 19cm
Utrop: 5 300 kr
Armband Bismarck 18K 4,1g 18,5cm
Utrop: 1 300 kr
Parti guld graverat 23K 11,2g
Utrop: 3 800 kr
Parti guld graverat 18K 14,2g
Utrop: 4 000 kr
Armband Figaro S925 31,9g 21cm
Halskedja Pansar 18K 22,4g 46cm
Utrop: 6 300 kr
Ring med dia ca0,02ct 18K 7,2g Ø19¼
Utrop: 2 400 kr
Ring med diamca0,1ct 18K 5,5g Ø20¼
Parti guld defekt 18K 20,2g
Utrop: 5 700 kr
Stolar 3st Axel Einar Hjort (bruksskick)
Utrop: 400 kr
Olja på duk, Jan Naliwajko, 145x82cm, oramad
Halskedja Pansar 18K 2,0g 45cm
Utrop: 600 kr
Tisdag 12 mar 2013