Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2013
Klubbad för
12 minnesmynt i silver Tove Janssons Mumintroll i trä etui 320,4g 1 minnesmynt Tove Jansson nominellt värde € 10 27,7g
Bestick, 6 kaffeskedar modell Gammal Fransk 830/1000 Silver 126mm 145,2g med tygfodral
Oljemålning signerad HJ Hagström-17 på duk med ram, skador på ram. Dukens mått ca B 34x H 32
Tavla, Olja på pannå, signerad E. Hellbom, motiv från Gamla Stan. motivets mått ca B 36 x H 44cm