5 Gafflar i silver 209mm 328,8g
Utrop: 1 300 kr
6 Knivar i stål/silver 239mm bruttovikt 457,8g
Utrop: 900 kr
Fiskerulle Ambassadeur Black Max 5500 serie nr 130015/48
Utrop: 550 kr
Kanna Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman - Vallien, modell Tulipa, höjd 20,5cm
Utrop: 325 kr
5 Glas, Kosta Boda, signerade Ulrica Hydman-Vallien, höjd 18,5cm
Utrop: 150 kr
6 Glas, Kosta Boda, signerade Ulrica Hydman-Valiien, höjd 14cm
Utrop: 175 kr
Kanna Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman- Vallien, höjd 24cm
Utrop: 375 kr
Skål, Kosta Boda signerad Monica Backström, modell Tonga, höjd 16,5cm
Glasfigur Boda, signerad Monica Backström, nr 90031, höjd 7,5cm
Utrop: 75 kr
Skål signerad Monica Backström
Utrop: 100 kr
Kanna Kosta Boda, signerad Monica Backström, höjd 35cm, nr 89730
Ett par ljustakar Orrefors, signerade Gunnar Cyrén
Karaff Kosta Boda, signerad Bertil Vallien, höjd 24cm
Utrop: 125 kr
Vas Kosta Boda, signerad Bertil Vallien
Glasskulptur Katt, Kosta RSD/MS, små skador, höjd 15cm
Glasskulptur katt, Kosta, små skador, höjd 15cm
3 Ljusstakar Kosta Boda, signerade, A.Ehrner, Höjd 20cm/23cm/26cm
Utrop: 275 kr
Armband Pansar i silver 925, 22,5cm 90,7g
Utrop: 500 kr
Ljusstake Boda i smide, sjuarmad, med 10 glasdetaljer /6 gula och 4vita höjd 97,5cm, bredd 71,5cm
Utrop: 3 300 kr
Tisdag 26 feb 2013