1461 - 1480 av 1 503
1...73747576 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2013

Klubbad för

Ring 18K 3,0g med små diamanter Ø18

Utrop: 1 200 kr

Ring 21K 7,4g skadad

Utrop: 2 700 kr

Ringar 2st 18K 2,0g skadade

Utrop: 600 kr

Ringar 4st 18K 9,8g skadade en sten saknas

Utrop: 2 900 kr

Hängen 2st 18K 8,3g en med stor sten, gravyr finns

Utrop: 2 300 kr

Ring 9K 3,2g med stenar Ø18 1/4

375 kr

Utrop: 475 kr

Hänge 18K 1,2g graverat

Utrop: 400 kr

Halskedja 18K Pansar 3,4g 51cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 3,0g vitguld med diamanter 3xca0,32ct Ø17 3/4

7 200 kr

Utrop: 8 800 kr

Ringar 2st 14K 4,5g tvåfärgade graverade

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 4,1g något orund

Utrop: 1 300 kr

Armring 21K 21,1g

5 800 kr

Utrop: 7 000 kr

Herrur Longines 18K Refnr L4 743 6 sernr 369411012 graverad, med läderband och box

5 900 kr

Utrop: 2 500 kr

Herrur Omega Speedmaster automatic, Chronograph, skador finns, repor i plastglaset, tidtagningsfunktionen defekt. Länk ej original.

7 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Herrur Certina 14K EOL 115.9299.65 graverad, glaset något repigt, ligger i ask

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Damur Dolce&Gabbana Quartz

275 kr

Utrop: 275 kr

Damur Certina 18K C152.9289.68.11 ograverad med X-länks armband & läderarmband. Ligger i box med certifikat

3 900 kr

Utrop: 4 800 kr

Sked & Gaffel S830 Chippendale 81,2g ca18cm ograverat

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband S925 Ankar 21cm 20,5g

100 kr

Utrop: 150 kr

Armband 2st S925 trasiga 14,2g

75 kr

Utrop: 100 kr