Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2013
Klubbad för
Herrur Longines 18K Refnr L4 743 6 sernr 369411012 graverad, med läderband och box
Herrur Omega Speedmaster automatic, Chronograph, skador finns, repor i plastglaset, tidtagningsfunktionen defekt. Länk ej original.
Damur Certina 18K C152.9289.68.11 ograverad med X-länks armband & läderarmband. Ligger i box med certifikat