Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2013
Fickur Omega i silver nr 312670B med buckligt etui i okänt material, Fickur Omega i silver nr 1803144 skadat
Herrur Seiko Divers 200m i stål automatic s/nr OD4268 modellnr 7526-0350 med stållänk 18,5 cm + extra länk
Herrur Victorinox Swiss Army i stål modell 24011 serienr 110551495 med gummiband, manual i box + ytterbox
Herrur Emporio Armani modell AR -5890 skadat glas trasig länk 16,5 cm + extra länk, manual i box + ytterbox
Herrur Breitling Avenger Seawolf s/nr 863667 modellnr E17370 i titanium med länk 18,5 cm + extra länkar, repig, små skador på ringen, certifikat stämplat 2005 allt i box + ytterbox
Skål Gefle höjd 8,5 cm Ø 17 cm skadad, Fat Rörstrand höjd 6 cm Ø 5 cm nagg finns, Sillburk med lock höjd 9 cm Ø 12 cm
Kaffekanna höjd 23,5 cm, Gräddsnipa höjd 10 cm, Sockerskål höjd 16 cm, Uppläggningsfat höjd 6 cm Ø 21 cm allt i koppar/mässing