Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2013
Klubbad för
Pennor 2st Parker Sonnet en kulspetspenna en reservoarpenna längd 13,5cm ej funktionsgaranti bruksskick i box skadad
Herrur Festina chronograph refnr 6698 stål quartz går ej/ej funktionsgaranti repor i glas med datum och stållänk repig 18cm
Herrur Casio refnr 1332 serienr MTP-1183 quartz går ej/ej funktionsgaranti med datum och läderarmband
Herrur Softech refnr J-174 stål quartz går ej/ej funktionsgaranti repigt glas med läderarmband trasigt