81 - 100 av 1 076
1...456...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2013

Klubbad för

Parti silver med stenar skadat/skevt 13,7g

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver trasigt/graverat i silver 179,1g

700 kr

Utrop: 900 kr

Armband X-länk lås skadat i silver 19cm 17,4g

125 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar ett par skadade/trasig botten h. 14,5cm bruttovikt 433,6g

800 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband Pansar i silver 21,5cm 13,9g

50 kr

Utrop: 125 kr

Glasunderlägg 4st repiga i silver 93,6g

400 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstake missfärgad i silver h.18cm 159,7g

300 kr

Utrop: 425 kr

Ring i silver 925 Ø22 7,9g

125 kr

Utrop: 75 kr

Pennor 2st Parker Sonnet en kulspetspenna en reservoarpenna längd 13,5cm ej funktionsgaranti bruksskick i box skadad

275 kr

Utrop: 125 kr

Penna Cross Amadeus kulspetspenna längd 13,5cm i box skadad

125 kr

Utrop: 125 kr

Herrur Festina chronograph refnr 6698 stål quartz går ej/ej funktionsgaranti repor i glas med datum och stållänk repig 18cm

100 kr

Utrop: 225 kr

Herrur Casio refnr 1332 serienr MTP-1183 quartz går ej/ej funktionsgaranti med datum och läderarmband

75 kr

Utrop: 225 kr

Tändare Zenith i stål repig h. 6,5cm b. 3,5cm ej funktionsgaranti

275 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Softech refnr J-174 stål quartz går ej/ej funktionsgaranti repigt glas med läderarmband trasigt

100 kr

Utrop: 75 kr

Trummaskin Dr. Rythm DR-880 serienr ZV82585 ej funktionsgaranti med adapter

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Ring, graverad 18K 2,2g

500 kr

Utrop: 650 kr

Parti guld, skadat 18K 6,3g

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Ring, graverad 18K 6,5g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld, skadat 21K 8,9g

Utrop: 3 000 kr

Parti guld, skadat 18K 3,3g

800 kr

Utrop: 1 000 kr