Hänge, 18K 2,2g
Utrop: 750 kr
Ring, Ø18¾ 18K 5,1g
Utrop: 1 600 kr
Bestick, 8 Gafflar 472g 8 Knivar Silver 875/1000 total vikt 1284g
Utrop: 2 800 kr
Parti silver, 1 Hänge 1 Par örhängen med stenar 19,8g
Utrop: 125 kr
Pendyl, förgylld Westerstrand med nyckel mindre skador (ingen funktionsgarranti)
Utrop: 550 kr
Kopparstick, eft. W Hogarth 51x38cm
Armband, Cordell 19,5cm 18K 4,4g
Utrop: 1 500 kr
Armband, Bismarck med berlocker 18cm 18K 2,7g
Utrop: 850 kr
Halskedja, 50cm 21K 25,1g
Utrop: 8 400 kr
Herrur, Cerruti 64311 quartz stål datum
Utrop: 650 kr
Armband, 19cm 18K 5,8g
Utrop: 1 800 kr
Armband, 18cm 18K 11,3g
Utrop: 3 400 kr
Halskedja, 42cm 1 Armband 19cm 18K 20,5g
Utrop: 6 000 kr
Ring, Ø16¼ 18K 6,1g
Utrop: 2 400 kr
Halskedja, 42cm 18K 5,4g
Utrop: 1 700 kr
Halskedja, Figaro 50cm 18K 6,9g
Utrop: 2 100 kr
Armband, 20 cm, 18K, 13,1 g.
Utrop: 3 900 kr
Halskedja, 40cm 1 Hänge med stenar 18K 4,5g
Armband, 19cm 18K 8,1g
Armband, 20,5cm 18K 7,4g
Utrop: 2 300 kr
Tisdag 5 feb 2013