841 - 860 av 1 076
1...424344...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2013

Klubbad för

Hänge, 18K 2,2g

550 kr

Utrop: 750 kr

Ring, Ø18¾ 18K 5,1g

Utrop: 1 600 kr

Bestick, 8 Gafflar 472g 8 Knivar Silver 875/1000 total vikt 1284g

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti silver, 1 Hänge 1 Par örhängen med stenar 19,8g

75 kr

Utrop: 125 kr

Pendyl, förgylld Westerstrand med nyckel mindre skador (ingen funktionsgarranti)

350 kr

Utrop: 550 kr

Kopparstick, eft. W Hogarth 51x38cm

325 kr

Utrop: 550 kr

Armband, Cordell 19,5cm 18K 4,4g

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband, Bismarck med berlocker 18cm 18K 2,7g

650 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, 50cm 21K 25,1g

6 900 kr

Utrop: 8 400 kr

Herrur, Cerruti 64311 quartz stål datum

550 kr

Utrop: 650 kr

Armband, 19cm 18K 5,8g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband, 18cm 18K 11,3g

Utrop: 3 400 kr

Halskedja, 42cm 1 Armband 19cm 18K 20,5g

Utrop: 6 000 kr

Ring, Ø16¼ 18K 6,1g

Utrop: 2 400 kr

Halskedja, 42cm 18K 5,4g

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Figaro 50cm 18K 6,9g

1 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Armband, 20 cm, 18K, 13,1 g.

3 100 kr

Utrop: 3 900 kr

Halskedja, 40cm 1 Hänge med stenar 18K 4,5g

Utrop: 1 500 kr

Armband, 19cm 18K 8,1g

Utrop: 2 400 kr

Armband, 20,5cm 18K 7,4g

Utrop: 2 300 kr