761 - 780 av 1 076
1...383940...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2013

Klubbad för

Armringar, 3 st Ø6,5cm 21K 48,7g

13 800 kr

Utrop: 16 600 kr

Parti guld, 1 Ring med sten Ø18¼ 21K 2,4g

Utrop: 750 kr

Parti guld, 2 Hängen 1 Par Örhängen 18K 2,1g

Utrop: 650 kr

Parti guld, Ring Ø19½ 14K 3,1g

Utrop: 800 kr

Parti guld, 1 Ring Ø19 18K 2,5g

600 kr

Utrop: 800 kr

Örhängen, 1 par 18K 3,6g

Utrop: 1 500 kr

Vas, Kosta Boda 48962 Ulrica Hydman Vallien höjd ca 35cm skadad en nagg i övre kant

300 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld, 1 Halskedja 52cm 1 Hänge L 18K 3g

700 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 3,5g

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Pärlcolliér med silverlås 82cm, kan behöva träs om.

200 kr

Utrop: 75 kr

Ring skev Ø17 3/4 med diamnater 8x0,01ct samt en blå sten 18K 3,2g

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring med dimanter 8xca0,005ct samt en sten Ø17 18K 3g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K 14,2g

3 400 kr

Utrop: 4 200 kr

Halskedja Figaro 50cm 18K 7,2g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja 45cm tvåfärgat 18K 26,7g

6 400 kr

Utrop: 7 800 kr

Armband slitet/bucklig 20cm 18K 23,5g

5 600 kr

Utrop: 6 900 kr

Hänge med små stenar 18K 17,3g

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Kamera

Digitalcamera Sony DSC-W110 snr: 6515919, små repor på displayen minneskort ingår ej, laddare medförljer ej samt ej funktionsgaranti, mjuk väska av märket Crumpler ingår

175 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja 50cm 18K 4,8g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring skev Ø19 med stenar samt diamanter 2xca0,01ct 18K 2,3g

700 kr

Utrop: 800 kr