RING, 18K guld, vikt 3.0 g.
Utrop: 100 kr
LÅS, 18K guld, vikt 3.0 g
3 HEMATITRINGAR, stl 16 3/4 mm, 1 HÄNGE hjärta samt 1 HÄNGE, björn, förgyllt silver.
Utrop: 50 kr
2 HÄNGEN, silver signerade Olle Ohlsson.
Utrop: 75 kr
Skattjakt
Onsdag 1 jul 1998
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm