1 - 4 av 4

Avslutad | Skattjakt – Onsdag 1 juli 1998

Klubbad för

RING, 18K guld, vikt 3.0 g.

250 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Lås

LÅS, 18K guld, vikt 3.0 g

300 kr

Utrop: 100 kr

3 HEMATITRINGAR, stl 16 3/4 mm, 1 HÄNGE hjärta samt 1 HÄNGE, björn, förgyllt silver.

125 kr

Utrop: 50 kr

2 HÄNGEN, silver signerade Olle Ohlsson.

250 kr

Utrop: 75 kr