221 - 240 av 1 628
1...111213...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2013

Klubbad för

Parti Silver graverat/skadat 216,8g

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Sked 1st Serveringssked 187mm i danskt Silver Christian F. Heise 44,7g

225 kr

Utrop: 250 kr

Sil 1st Tesil 130mm i danskt Nysilver

50 kr

Utrop: 75 kr

Sax 1st Druvsax 115mm i Silver 27,2g

100 kr

Utrop: 100 kr

Sockertång 1st 84mm i Silver 13,5g

75 kr

Utrop: 100 kr

Sked 1st Syltsked 130mm i danskt Silver Christian F. Heise J.Paulsen 18,2g

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti Silver skadat/graverat 102,1g

275 kr

Utrop: 275 kr

Knivar 2st Fiskknivar 196mm, skadade, i Nysilver

Utrop: 75 kr

Väska 1st Picnicväska ca43cmxca38cm äldre modell, med slitage/skador. Trasig

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par ca21K emaljdetaljer, skruvlås 3,2g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen ett par 14K med röda stenar, infattningar skadade 1,3g

Utrop: 325 kr

Ring 18K 18¼ 1,4g

475 kr

Utrop: 650 kr

Örhängen ett par 18K Øca2cm 0,8g

Utrop: 375 kr

Ring ca21K skev, med stenar 1,7g

Utrop: 650 kr

Ring 18K Ø18¼ med prinssesslipade diamanter 8xca0,02ct en saknas 4,4g

Utrop: 1 600 kr

Armband X-länk med stav 18K skadat 18,9g

Utrop: 5 500 kr

Armband Bismarck 18K 17,5cm med 3st Berlocker, en graverad Junsele 9,1g

Utrop: 2 900 kr

Manschettknapp 18K udda 5,6g

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K vitguld Ø18¾ med stenar 4g

Utrop: 1 000 kr

Ring 14K Ø18¼ med sten, lös i fattningen 4g

Utrop: 950 kr