Ring vitguld 18K 3,5g Ø16¼ med diamanter 1xca.0,15ct 4xca.0,005ct
Utrop: 1 900 kr
Parti guld 18K 21,9g, graverat, defekt
Utrop: 6 500 kr
Armband Venezia 18K 2,4g 19cm
Utrop: 800 kr
Parti guld 18K 61g, defekt
Utrop: 18 000 kr
Halskedja X-länk 18K 15,2g 43cm
Utrop: 4 400 kr
Halskedja Pansar 18K 3,7g 60cm
Utrop: 1 300 kr
Halskedja Pansar 18K 4,6g 43cm
Utrop: 1 600 kr
Medaljong 18K 7,3g
Utrop: 2 800 kr
Armband X-länk 18K 22,2g 20cm
Utrop: 6 600 kr
Parti guld 18K 23,4g, defekt
Utrop: 7 000 kr
Armband 18K 3,2g 18cm
Utrop: 1 000 kr
Damur Certina 18K, manuell, graverad, plastglas, flexarmband
Armband Bismarck 18K 14,1g 18cm med berlocker, små skador
Utrop: 4 200 kr
Ring 18K 6,8g, graverad med sten
Utrop: 2 300 kr
Parti guld 18K 3,4g, skadat
Utrop: 1 200 kr
Parti silver 830, 18,3g, graverat
Utrop: 125 kr
Örhängen 9K 4,5g, små bucklor
Utrop: 750 kr
Broscher 3st 18K 5,7g, buckliga nålar
Brosch i silver 830, 6,2g
Utrop: 75 kr
Halskedja Ärtlänk i silver 925, 123,2g, 48cm
Torsdag 10 jan 2013