141 - 160 av 1 170
1...789...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 januari 2013

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kikare Swarowski 10x25B, snr.E644626498, i fodral med putsduk

3 900 kr

Utrop: 850 kr

Reservoarpenna Mont Blanc Meisterstück, refnr. BY2308758, några repor, med box.

900 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Elektronik

Apple Ipad modell A1430 64GB, oöppnad i kartong, serienr. DMPJ2DLEDVGM, imeinr. 013314006426928.

4 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Glasskulptur Kosta Boda, design Bertil Vallien, signerad, 7171025 Lim. ed. 1000, längd 20cm, med trästativ i kartong.

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien, signerad "unik 102 Ulrica", höjd 19cm.

1 200 kr

Utrop: 650 kr

Ölglas 4st Orrefors modell Nobel, design Gunnar Cyrén, h 213mm, i kartong.

2 000 kr

Utrop: 750 kr

Skål i glas signerad "Orrefors 958711 Edward Hald, Graal Gallery 10-86", Øca18cm höjd ca8cm.

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Snapsglas 4st, Orrefors modell Nobel, design Gunnar Cyren, höjd ca 165mm, i kartong.

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Elektronik

Dator laptop Toshiba modell L750-17P, med manualer, i trasig kartong, ej funktionsgaranti, serienr:IYB088365WSSK2Y0FR01CN5B

2 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring, graverad 18K 2,9g

Utrop: 950 kr

Armband, Bismarck med två berlocker 18K 21cm 9,2g

Utrop: 2 900 kr

Armband, skadat 18K 3,3g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, skadad 18K 1,3g

325 kr

Utrop: 425 kr

Ringar, två st skadade med stenar 14K 2,3g

Utrop: 600 kr

Armband, med en berlock Silver 19,5cm 12,2g

50 kr

Utrop: 100 kr

Armband, Silver 19,5cm 18,1g

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Bismarck 18K 45cm 7,1g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Pansar 18K 51cm 40,2g

9 900 kr

Utrop: 11 800 kr

Armband, med repig bricka 18K 24,5cm 28,7g

Utrop: 8 500 kr

Ringar, två skadade 18K 26,3g

Utrop: 7 800 kr