Avslutad | Fashionabla – Lördag 19 januari 2013
VÄSKA, HERMÈS, Birkin 40 med vitmetalldetaljer, Veau Tago, färg; Argile, 40x28x20 cm, artisanstämplad 63L, stämpelmärkt Hermès Paris Made in France, lås, nyckelhållare samt nycklar, tillbehör regnskydd.
VÄSKA, MARC JACOBS, svart läder med ljusbeiga kantstickningar, gulmetalldetaljer, ljusbeige mockafoder (bläckfläckar i innerfack), 30x26x12 cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MARC JACOBS, svart läder med gulmetalldetaljer, 20x10 mynt, sedel, 6 st kontokortsfack.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, ballerinasko i svart gg monogram tyg/ läder, spänne i gulmetall, bambu, stl 37 1/2 C, skopåsar.
VÄSKA, CHANEL, East West Flap Bag, ljusbeige lammnappa, vitmetall detaljer, länk med tvinnat skinnband i vitmetall, 25x13x5 cm, hologrammärkt, certifikat märkt 9992176, dustbag samt originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, monogram canvas, 45x26x20 cm, lås samt nycklar.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, svart flätat läder, 38x25 cm, dustbag. En liten skada på lädret.
ARMBAND, HERMÈS, Collier de chien, svart box läder med gulmetall detaljer, stl S (16-18 cm), bredd 4 cm, påse samt originalask.
ARMBAND, MICHAELA FREY, emalj med dekor i 24k pläterat guld, bredd 2 cm, öppningsbart, emaljen svart samt multicolour, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe i röd epiläder, vintage, 26x30x20 cm. Väskan har svarta märken på sidorna vid botten samt under.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, vintage, röd epiläder, 10x10 cm, mynt, sedel, 3 st kontokortsfack.Visst slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Portefeuille Elise, monogram canvas, 10x11 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Multi cles 4, monogram canvas, för 4 st nycklar. Visst slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Noe, monogram canvas, vintage, 24x27x18 cm. Några fläckar på väskan botten, dragremmen sliten.