1081 - 1100 av 1 376
1...545556...69 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2012

Klubbad för

Collier 18K med lila stenar 41cm 25,7g

Utrop: 7 900 kr

Samlarbil Jaguare E cupé Silver cars collection ref 7687103 ej bruten förpackning

100 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbil Tintin Ford V8 1937 ref 2118034A i kartong Tillverkad av Herbé - Moulinsart 2005

175 kr

Utrop: 50 kr

Samlarbil BMW M1 Silver cars collection ref 7687104 ej bruten förpackning

100 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbil Bugatti cupé Atlantic Silver cars collection ref 7687101 ej bruten förpackning

100 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbil Porsche 906 Silver cars collection ref 7687106 ej bruten förpackning

100 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Royal Doulton Elaine HN3307 höjd 20,5cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Figurin Royal Doulton Isadora HN2938 höjd 21cm

300 kr

Utrop: 225 kr

Figurin Royal Doulton Lorna HN2311 21,5cm

125 kr

Utrop: 225 kr

Figurin Royal Doulton Lynne HN2329 höjd 18,5cm

250 kr

Utrop: 225 kr

Brosch förgylld silver 925 7,7g

100 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Gant Chronograph Quartz nr 1043 i stål med stållänk 15cm viklås, med extra länkar i box batteribyte behövs

500 kr

Utrop: 850 kr

Herrur Tissot Chronograph Quartz i stål med stållänk 18cm viklås T362/462 SKP-HA-78028 med extralänkar och cert-07 i box

1 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Sommelierglas Riedel för blindprovning höjd 23cm

175 kr

Utrop: 275 kr

Två glas Kosta Boda Cancan Kjell Engman höjd ca 25cm

475 kr

Utrop: 1 100 kr

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Porslin Matservis 36 delar

200 kr

Utrop: 175 kr

Porslin Te/Kaffeservis 57 delar

200 kr

Utrop: 175 kr

Armband Bismarck 18K 26,9g 22cm

Utrop: 8 300 kr

Parti guld 18K skador finns 18,4g

Utrop: 5 600 kr