Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2012
Klubbad för
Alexandre Fassianos färgetsning 64,5x48,5cm 82,5x65,5cm inkl trasig ram signerad och numrerad 54/70
Herrur, IWC Schaffhausen 18K med läderarmband, lås ej guld, datum, repigt glas, går ej, bruttovikt 35,4g
Herrur, Breitling Chronomat stål/guld snr: 50023 ref: B13050.1 med Pilotlänk 19cm stål/guld, UTC stål/guld automat (ca-1996)