621 - 640 av 1 376
1...313233...69 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2012

Klubbad för

Vas Bavaria höjd:26cm bredd:27cm

550 kr

Utrop: 325 kr

Alexandre Fassianos färgetsning 64,5x48,5cm 82,5x65,5cm inkl trasig ram signerad och numrerad 54/70

2 300 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, IWC Schaffhausen 18K med läderarmband, lås ej guld, datum, repigt glas, går ej, bruttovikt 35,4g

Utrop: 6 100 kr

Halskedja, Singapore 50cm 21K 6,4g

1 900 kr

Utrop: 2 400 kr

Herrur, Breitling Chronomat stål/guld snr: 50023 ref: B13050.1 med Pilotlänk 19cm stål/guld, UTC stål/guld automat (ca-1996)

Utrop: 22 500 kr

Hänge 14K 2,3g

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 12g

Utrop: 2 800 kr

Damur, 14K nr 11591, armband 14K tvåfärgat 17cm, fungerar ej, bruttovikt 22,7g

Utrop: 4 700 kr

Halskedja, Pansar 56cm silver 92,1g

700 kr

Utrop: 600 kr

Armband, Pansar 21cm silver 34g

150 kr

Utrop: 225 kr

Örhänge, ett udda 21K 1,9g

Utrop: 750 kr

Armband, X-länk med stav 20,5cm 18K 17,5g

Utrop: 5 400 kr

Ring med sten Ø18 1/2 14K 3,6g

Utrop: 900 kr

Klocklänk, X-länk ca 16cm 18K 27,2g

Utrop: 8 300 kr

Parti guld 21K 5,2g

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Ring, justerbar Ø16 21K 3,2g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, 21K 3g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par 21K 6,8g

Utrop: 2 500 kr

Hänge, 21K 3,6g

Utrop: 1 500 kr

Hänge, 21K 3,2g

Utrop: 1 300 kr