1921 - 1940 av 1 969
1...96979899 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Ljusstake Orrefors Celeste blå-och silverrandig höjd 33,5cm i originalkartong

850 kr

Utrop: 275 kr

Ljusstakar 1 par 3-armade höjd 19cm silver gipsfyllda brv. 838,9g

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Figurin Boråsknalle brons på träsockel från Borås Metallgjuteri AB höjd ca26cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Vas Iittala Alvar Aalto höjd 12cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Ankar 18K 51,5cm 14,6g

Utrop: 4 700 kr

Collier med stenar 18K 45,5cm 22,7g

Utrop: 7 300 kr

Kristallföremål 5st: Saftkanna med blandarpinne , Ljusstake, Skålar 2st, Vas höjd 17cm Kosta modell Books

225 kr

Utrop: 50 kr

Porslin 4delar Royal Albert : Kaffekopp, Kaffefat, Assiett, Äggkopp

50 kr

Utrop: 75 kr

Snapsglas Kosta Boda höjd 17cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Vas Royal Copenhagen höjd 23cm 26301049

250 kr

Utrop: 275 kr

Figurin brons Boråsknalle på träsockel höjd 21cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Kristallskål Orrefors 4384-131

175 kr

Utrop: 100 kr

Skulptur Blå katt höjd 14,5cm Sea Glasbruk i originalkartong

250 kr

Utrop: 75 kr

Skulptur metall Björn Römert höjd ca41cm

425 kr

Utrop: 75 kr

Walkie Talkie 1 par Exibel, slitna, med basstation ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Sony Ericsson Xperia med laddare och billaddare ej unktionsgaranti

325 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S II 16GB med laddare och handsfree

1 600 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar mod Rosenranka silver 116mm 123,7g

500 kr

Utrop: 650 kr

Märklin 12 delar: Lok 2st, Snälltågsvagnar 2st, Kylvagn 1st, Personvagnar 4st Öppen godsvagn 2st, Tippvagn 1st små skador ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 275 kr

Ljusstake glas Boda Åfors sign. B. Vallien V451-120 höjd 12,5cm

175 kr

Utrop: 100 kr