1101 - 1120 av 1 969
1...555657...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Parti guld 18K 25,5g, skadat

Utrop: 8 200 kr

Ring 14K 3g, defekt

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 22g, skadat

Utrop: 7 100 kr

Parti silver 61,8g, defekt

325 kr

Utrop: 325 kr

Fickur 2 boetter 14K bucklor

3 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Fickur 2st, Sidus silver skador, Elgin metall skador med kedja metall

275 kr

Utrop: 75 kr

Fickur 3 boetter 14K bucklor, graverad med kedja oädel metall , år 1907

5 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband 14K ca23cm 39,5g

Utrop: 9 400 kr

Herrur Longines 18K quartz går ej, datum, safirglas, graverad med läderarmband, box certifikat 2008-10-21 serienummer 34519145

Utrop: 3 700 kr

Parti guld 18K 39,7g, defekt

Utrop: 12 400 kr

Parti silver 144,5g, skadat

700 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld 21K 40,9g, defekt

Utrop: 15 000 kr

Parti guld 14K 6,3g, skadat

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 14K 45,7g

Utrop: 11 000 kr

Parti guld med stenar 18K brv 33,3g

4 000 kr

Utrop: 4 900 kr

Damur 2st Certina 18K quartz går ej datum safirglas med läderarmband med box inget certifikat, Seiko doublé quartz går ej, datum med läderarmband

Utrop: 1 900 kr

Damur Omega 18K quartz går ej, datum, safirglas, graverad med läderarmband box ytterkartong cerfifikat 2000-12-01 serienummer 56718685

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 21K 120,8g, defekt

Utrop: 43 000 kr

Parti guld 18K 156,8g, defekt

Utrop: 49 000 kr

Armbandsur Breitling Colt Ocean Midsize stål med fighterlänk i stål 17cm quartz, datum, safirglas, klockan går ej, går ej att ställa tid, behov av service, repig, refnr: A64350 serienummer: 202396, box, ytterkarton cert - 2002-10-01

Utrop: 6 100 kr