241 - 260 av 1 969
1...121314...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Hänge 18K 5,3g, graverat

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, 18K 16,8g, skadat

Utrop: 5 300 kr

Parti guld 18K 25,6g, defekt

Utrop: 8 000 kr

Parti guld, 18K 7,4g, skadat

Utrop: 2 400 kr

Diamant 1xca.0,35ct

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 8,2g, graverat, defekt

Utrop: 2 700 kr

Målningar 2st olja på duk okända konstnärer, i ram,

300 kr

Utrop: 75 kr

Väggur 3st, ej funktionsgaranti, skador

550 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Seiko 5, automat, dag, datum, stål, safirglas

325 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 10,7g, graverat

Utrop: 3 400 kr

Parti guld 18K 18,3g, defekt, graverat

Utrop: 5 800 kr

Parti silver 102,1g, skadat

500 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 6,8g, skadat

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti silver 8,2g

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 2,8g, defekt, graverat

Utrop: 900 kr

Parti guld, 18K 40,3g, skadat

Utrop: 12 800 kr

Parti guld 18K 13,5g, graverat

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 18K 71,1g, graverat, Ring 20K 8,6g graverad

Utrop: 25 500 kr

Parti guld 18K 13,7g, graverat

Utrop: 4 300 kr

Ring 18K 2,8g, skev med små diamanter och sten

700 kr

Utrop: 900 kr