Hänge 18K 5,3g, graverat
Utrop: 1 800 kr
Parti guld, 18K 16,8g, skadat
Utrop: 5 300 kr
Parti guld 18K 25,6g, defekt
Utrop: 8 000 kr
Parti guld, 18K 7,4g, skadat
Utrop: 2 400 kr
Diamant 1xca.0,35ct
Parti guld 18K 8,2g, graverat, defekt
Utrop: 2 700 kr
Målningar 2st olja på duk okända konstnärer, i ram,
Utrop: 75 kr
Väggur 3st, ej funktionsgaranti, skador
Herrur Seiko 5, automat, dag, datum, stål, safirglas
Utrop: 275 kr
Parti guld 18K 10,7g, graverat
Utrop: 3 400 kr
Parti guld 18K 18,3g, defekt, graverat
Utrop: 5 800 kr
Parti silver 102,1g, skadat
Utrop: 500 kr
Parti guld 18K 6,8g, skadat
Utrop: 2 200 kr
Parti silver 8,2g
Parti guld 18K 2,8g, defekt, graverat
Utrop: 900 kr
Parti guld, 18K 40,3g, skadat
Utrop: 12 800 kr
Parti guld 18K 13,5g, graverat
Utrop: 4 200 kr
Parti guld 18K 71,1g, graverat, Ring 20K 8,6g graverad
Utrop: 25 500 kr
Parti guld 18K 13,7g, graverat
Utrop: 4 300 kr
Ring 18K 2,8g, skev med små diamanter och sten
Måndag 3 dec 2012