161 - 180 av 434
1...8910...22 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 november 2012

Klubbad för

Laptop, IBM thinkpad, med laddare, ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 2st Rosa Ljung, höjd 26, 27cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Vaser 4st

75 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 2st Rosa Ljung

125 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Sony nex-5, med laddare och minneskort 8GB

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Playstation 3 med en handkontroll, sladdar och 3 spel, ej funktionsgaranti

800 kr

Utrop: 75 kr

Armband 14K 10,7g 19,5cm

2 100 kr

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Pansar 45cm med hänge, 18K 3,1g

Utrop: 1 000 kr

Plasma tv, United, TVD 9053, med fjärrkontroll och manual, ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk, Lehreton, 42x52cm, i ram

175 kr

Utrop: 75 kr

Easy Pad 1000, för android, med laddare och manual i kartong, lösenordslåst

475 kr

Utrop: 75 kr

Skål Tulipa, Ulrika Hydman Vallien, höjd 14,5cm Ø22cm

325 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par i malm, höjd 18,6cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Glas 5st, höjd 7,4cm, ett naggat

600 kr

Utrop: 75 kr

Parti porslin, Järn figurin

25 kr

Utrop: 75 kr

Skål Boda Artist collection Bertil Vallien, signerad, 58137, höjd 13cm

Ljusstakar 2st i glas, Orrefors, höjd 6,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Boda artist collection, Bertil Vallien, signerad, höjd 23cm

600 kr

Utrop: 150 kr

Skål Boda Artist collection Bertil Vallien, signerad, höjd 9cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Karraffer 2st Orrefors, signerade, en defekt kork en skadad, höjd med kork 22,5, 30cm, skador i glas

125 kr

Utrop: 75 kr