121 - 140 av 434
1...678...22 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 november 2012

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 56,9g 90cm

Utrop: 18 000 kr

Hängen 3st 14K 30g

Utrop: 7 300 kr

Parti silver, 9,7g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, graverat, 18K 6,1g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld, skadat, 18K 0,6g

150 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja Ankar 14K 11,4g 70cm

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Parti guld, skadat, 18K 4g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen 14K 1,9g

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring med pärla, 18K 6,7g Ø19, sliten rodering

Utrop: 2 300 kr

Ring med stenar, 18K 3,3g Ø16¾, lagad skena

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, skadat, 18K 2,2g

Utrop: 750 kr

Damur Helima, 14K, manuell, går ej, plastglas, med armband Bismarck 18K brv.15,9g

Utrop: 3 500 kr

Örhänge, skevt, 18K 0,8g

Utrop: 275 kr

Ring, doublé 2,6g Ø16½

25 kr

Utrop: 75 kr

Bordsknivar i silver 435,5g modell gammal fransk, 210mm

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar i silver, 87,9g, förgyllda, 120mm, lite skavda

350 kr

Utrop: 450 kr

Parti silver, graverat, bucklor 573,9g. 3 Moccaskedar 1 Slev i nysilver

Utrop: 2 800 kr

Moccaskedar 11st, i silver 103,6g, 99mm

Utrop: 600 kr

Parti silver, defekt, 783,4g

Utrop: 3 900 kr

Tigersåg, Serva TS 750A, i låda, ej funktionsgaranti

125 kr

Utrop: 75 kr