161 - 180 av 222
1...8910...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 15 november 2012

Klubbad för

Kläder Stövlar

STÖVLETTER, DOLCE&GABBANA svart läder klack 7 cm st 38

700 kr

Utrop: 850 kr

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder med gulmetalldetaljer, 35x35x6 cm, tillbehör axelrem, dustbag.

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY´S, beige, svart, röd rutig, 50 % lammull, 50% cashmere, 140x 33 cm exkl. fransar.

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, MAX MARA, beige färgat kanin päls, 160x18 cm.

550 kr

Utrop: 450 kr

Kläder Övrigt

MÖSSA, MISSONI, vit, mörkbrun stickad ull, one size.

475 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CHRISTIAN DIOR, 100 % siden, vinröd, blå.

125 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CHRISTIAN DIOR, 100 % siden, brun, grönblå, nougat.

350 kr

Utrop: 200 kr

RING, YSL, collection argent, ringar i silver samt förgyllt silver, stl 17,5, originalask.

550 kr

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, vintage, gulmetall med imiterade mabé pärlor, clips.

350 kr

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, gulmetall med imiterade mabé pärlor, clips. Märkta CHANEL 2 chanelmärket 3. Några repor på pärlorna.

Utrop: 500 kr

ARMBAND, MOSCHINO, ankarkedja i vitmetall med 6st charmes, längd 20 cm.

600 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, 100 % siden, 50x50 cm, rosa, svart, grå, vit.

650 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Présentation de Chevaux, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, från 1970, röd, beige, grå, guld.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, mod. Trout, olivgrön scotchgrain, 34x25x10 cm, bruna läder detaljer förutom kantsömmarna som är konstläder (trasigt på ett ställe).

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHISTIAN DIOR, Saddle Bag i beige, brun monogram tyg, läder detaljer i grön, gul, rött, axelrem i grön, gul, rött tyg, 24x19x3 cm. Märkt 01RU 0044.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, FURLA, mörkbrun mocka, läder, 30x26x14 cm, visst slitage på mocka delen.

550 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, DKNY, brunt läder, tyg med monogram, 35x20x4 cm.

650 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, rostbrunt präglat läder (Kongo), 24x24x10 cm, dustbag.

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, MULBERRY, rostbrun nubuck, bredd 2 cm, längd 80 cm, visst slitage.

200 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, HERMÈS, vintage (fr. ca slutet av 1970-tal), Kelly, svart läder, 28x21x11 cm, lås samt nycklar finns. Väskan är sliten.

13 200 kr

Utrop: 4 200 kr