Avslutad | Fashionabla – Torsdag 15 november 2012
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder med gulmetalldetaljer, 35x35x6 cm, tillbehör axelrem, dustbag.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY´S, beige, svart, röd rutig, 50 % lammull, 50% cashmere, 140x 33 cm exkl. fransar.
RING, YSL, collection argent, ringar i silver samt förgyllt silver, stl 17,5, originalask.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, gulmetall med imiterade mabé pärlor, clips. Märkta CHANEL 2 chanelmärket 3. Några repor på pärlorna.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Présentation de Chevaux, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, från 1970, röd, beige, grå, guld.
VÄSKA, MULBERRY, mod. Trout, olivgrön scotchgrain, 34x25x10 cm, bruna läder detaljer förutom kantsömmarna som är konstläder (trasigt på ett ställe).
VÄSKA, CHISTIAN DIOR, Saddle Bag i beige, brun monogram tyg, läder detaljer i grön, gul, rött, axelrem i grön, gul, rött tyg, 24x19x3 cm. Märkt 01RU 0044.