Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 september 2012
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart guccissima läder med vitmetallspänne, bredd 4 cm, längd 85 cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, D&G, mellanbrunt präglat läder med spänne i oxiderad metall, bredd 4 cm, längd 85 cm.
Accessoarer Glasögon
GLASÖGONBÅGAR, CARTIER, vintage, stämplat Cartie 1988, 63 16, gulddoblé, skalmarna har något slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 11x10 cm, sedel, 4 st kontokorts fack, originalask. Visst slitage.
VÄSKA, MULBERRY, mörkbrun scotchgrain, läder, mässingsfärgade detaljer, 22x25x7 cm, axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, mörbrunt läder (Kongo) 12x9 cm, mynt, sedel, 8 st kontokortsfack, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, rostbrun präglat läder, 9x15 cm, mynt, sedel, 5 st kontokortsfack, lite slitage.
VÄSKA, DIANE VON FURSTENBERG, Harper Laurel Shoulder Bag i mellanbrunt läder, 38x24x16 cm, dustbag.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder med gulmetalldetaljer, 25x16x9 cm, dustbag. Kvitto fr.2010 finns.