Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2012
Klubbad för
Trombon Cleveland modell 606, serienummer 745047, med munstycke i hårt fodral, mindre bucklor, repor
Herrur Sprinto, quartz, stål med ej fungerande kronograf, endast för utseende, går ej, sliten, med läderband 26,5cm
Herrur ,Champion Speedway modell C3222, quartz, datum, kronograf tvåfärgad med tvåfärgad länk 21,5cm