1921 - 1940 av 2 042
1...969798...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2012

Klubbad för

Trombon Cleveland modell 606, serienummer 745047, med munstycke i hårt fodral, mindre bucklor, repor

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Herrur Sprinto, quartz, stål med ej fungerande kronograf, endast för utseende, går ej, sliten, med läderband 26,5cm

25 kr

Utrop: 325 kr

Herrur ,Champion Speedway modell C3222, quartz, datum, kronograf tvåfärgad med tvåfärgad länk 21,5cm

325 kr

Utrop: 650 kr

Parti guld, 18K 8,6g

Utrop: 2 600 kr

Parti guld, defekt 18K 2,0g

Utrop: 650 kr

Hänge, 18K 0,4g

Utrop: 225 kr

Hänge, tvåfärgat med stenar 18K 2,3g

Utrop: 850 kr

Hänge, med stenar bokstav A 18K 1,2g

Utrop: 550 kr

Parti guld, defekt saknar en sten skev i skenan 18K 1,8g

Utrop: 600 kr

Ring, med pärla Ø15 ¼ 18k 7,8g

Utrop: 2 800 kr

Armband, Pansar med bricka trasigt lås i silver 925 19,0g

75 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, defekta en utan stopp 18K 0,6g

Utrop: 200 kr

Halskedja, 18K 60cm 6,2g

Utrop: 2 500 kr

Ring, Bismarck 18K Ø16¼ 1,0g

Utrop: 425 kr

Hänge, 14K 0,8g

Utrop: 200 kr

Ring, vitguld med diamant ca 0,01ct 18K Ø16 ¼ 1,0g

Utrop: 425 kr

Hänge med liten diamant 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Hänge, 18K 0,3g

Utrop: 150 kr

Armband, X-länk med stav 18K 20cm 9,9g

Utrop: 3 000 kr

Halskedja, Ankar 18K 39cm 1,1g

300 kr

Utrop: 375 kr