121 - 140 av 2 042
1...678...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2012

Klubbad för

Ring skadad, skev, med oval oregelbundet äldre slipad diamant 1xca0,20ct 18K 2,3g

700 kr

Utrop: 750 kr

Punschkoppar 6st, invändigt förgyllda, graverade, i silver 152,1g

Utrop: 750 kr

Skål design Giertta i silver 925/1000 532,4g

3 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Skål design Olle Ohlsson i silver 925/1000 204,2g

3 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur Tissot Seastar 18K quartz, med plastglas, datum, saknar krona, fungerar ej, ej funktionsgaranti, graverad med trasigt läderband

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Armring skadad Øca7cm i silver 925/1000 49,4g

225 kr

Utrop: 300 kr

Armring öppen modell, med gröna stenar, något skadad, skev i silver 925/1000 43g

350 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver skadat med stenar 117,5g

500 kr

Utrop: 600 kr

Fat i silver, något repig Ø28cm 360,3g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja med mindre skador på länken, i silver 925/1000 50cm 63,5g

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti nysilver 12 kaffeskedar olika modeller, kaktång, tårtspade 275,4g

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver en matsked, en bordsked, graverade/skadade 111,4g

450 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver skadat/graverat med stenar 24,8g

100 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja Venezialänk silver 925/1000 42cm 1,7g

Utrop: 75 kr

Armband Fiskben silver 925/1000 18,5cm 4,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Venezialänk i silver 925/1000 40cm 3,6g

25 kr

Utrop: 75 kr

Osthyvel stål/silver 830/1000 bruttovikt 90,7g

250 kr

Utrop: 225 kr

Hänge Nallebjörn silver 925/1000 10,1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Skrin i silver med löstagbar dosa i tyg, bruttovikt 138g

600 kr

Utrop: 325 kr

Ring med röd sten, design Thomas Sabo, sten lös Ø17 3/4 6,7g

175 kr

Utrop: 75 kr