Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2012
Herrur Breitling Windrider Chronomat B01, automat, kronograf, kronometer, vattentät 500m, safirglas, med Pilotlänk stål/guld (något repig), certifikat (2010), Ref: C011012 Nr: 3000772
Herrur Cartier Ballon Bleu Automatic stål Ref: W69012Z4, safirglas, vattentålig, länk stål 19cm, mycket fint skick, certifikat (2010) & box, Snr: W232807MX3001
Herrur Breitling Chronoracer Rattrapante Ref: A69048 elektromekaniskt kvartsur (cal 69), Ø39mm, kronograf, safirglas, Pilotlänk stål 17cm (+extra bitar), certifikat (1999), box & ytterkartong, Snr: 0225, viklåset har smärre repor (klockan i bruksskick).
Damur Certina 14K Ø22mm, kvartsur med datum, plastglas, vattentålig, flexlänk metall. Nr: 111381065, urets bruttovikt 9,5g (exkl länk)
Herrur Tissot Seastar manuellt ur, stål/doublé, äldre modell med plastglas, länk tvåfärgad metall, sliten krona, romerska index, Ø33,5mm, något repig.
Herrur Cartier, Calibre de Cartier W7100037 Automatic, glasbaksida, stål, vattentålig, läderband med viklås, med certifikat (2011), box & ytterkartong. Nyskick! Snr: 579616QX
Herrur Patek Philippe Nautilus Ref: 3800/001 Automatic 18K Ø35mm (bredd 37,4mm), svart urtavla, länk 18K ca 18cm, Certifikat (1983), 134,7g bruttovikt, snr: 559882, fint skick.
Herrur Festina Chrono Bike, kvartsur, kronograf, stål med länk stål ca 19cm, Nr: F16527
Damur Breitling Callistino Ref: B52345 stål Ø28mm, 2 guldriders/skruvar saknas, Pilotlänk stål något repig 16cm, nr: 74796
Herrur Rado Diastar Sintra Multi Ref: 193.0354.3, kvarts analog/digital multifunktion, 26x31mm, länk keramik/titan ca 19cm, fint skick. Nr: 06065187
Damur Breitling Windrider B-klass Ref: D67365, glasring guld, kvarts kronometer, Ø31mm, Pilotlänk stål/guld 16cm, Snr: 210283
Herrur Voumard Automatic Ø34mm, 18K boett Nr 15/221 med datum, äldre modell (50-tal?), plastglas något repigt, integrerad länk 18K ca 18,5cm, vikt 81,3g brutto.
Herrur, Nixon In the game - The District, 38x36mm, kvarts batteri slut, vit urtavla, svart länk.
Herrur Poljot 17 Jewels, manuellt ur, Ø35mm, plastglas repor, boett sliten stål/doublé, länk stål ej orginal tvåfärgad. Nr: 1199078.
Borrhammare, Bosch GBH 36 V-LI Compact med två batterier och laddare, manual i väska, Sn: 007002531
Gruvlampa, i mässing E. Thomas & Williams Cambrian Welsh Mining Lamp Aberdare Wales, Höjd 25cm Ø8,5cm något ärgad i Box med Broschyr.