1121 - 1140 av 1 780
1...565758...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2012

Klubbad för

Herrur Breitling Windrider Chronomat B01, automat, kronograf, kronometer, vattentät 500m, safirglas, med Pilotlänk stål/guld (något repig), certifikat (2010), Ref: C011012 Nr: 3000772

Utrop: 48 000 kr

Herrur Cartier Ballon Bleu Automatic stål Ref: W69012Z4, safirglas, vattentålig, länk stål 19cm, mycket fint skick, certifikat (2010) & box, Snr: W232807MX3001

Utrop: 24 500 kr

Herrur Breitling Chronoracer Rattrapante Ref: A69048 elektromekaniskt kvartsur (cal 69), Ø39mm, kronograf, safirglas, Pilotlänk stål 17cm (+extra bitar), certifikat (1999), box & ytterkartong, Snr: 0225, viklåset har smärre repor (klockan i bruksskick).

Utrop: 16 600 kr

Damur Certina 14K Ø22mm, kvartsur med datum, plastglas, vattentålig, flexlänk metall. Nr: 111381065, urets bruttovikt 9,5g (exkl länk)

800 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur Tissot Seastar manuellt ur, stål/doublé, äldre modell med plastglas, länk tvåfärgad metall, sliten krona, romerska index, Ø33,5mm, något repig.

350 kr

Utrop: 450 kr

Herrur Cartier, Calibre de Cartier W7100037 Automatic, glasbaksida, stål, vattentålig, läderband med viklås, med certifikat (2011), box & ytterkartong. Nyskick! Snr: 579616QX

Utrop: 34 500 kr

Herrur Patek Philippe Nautilus Ref: 3800/001 Automatic 18K Ø35mm (bredd 37,4mm), svart urtavla, länk 18K ca 18cm, Certifikat (1983), 134,7g bruttovikt, snr: 559882, fint skick.

92 000 kr

Utrop: 114 000 kr

Herrur Festina Chrono Bike, kvartsur, kronograf, stål med länk stål ca 19cm, Nr: F16527

Utrop: 1 200 kr

Damur Breitling Callistino Ref: B52345 stål Ø28mm, 2 guldriders/skruvar saknas, Pilotlänk stål något repig 16cm, nr: 74796

4 000 kr

Utrop: 4 900 kr

Herrur Rado Diastar Sintra Multi Ref: 193.0354.3, kvarts analog/digital multifunktion, 26x31mm, länk keramik/titan ca 19cm, fint skick. Nr: 06065187

4 800 kr

Utrop: 5 900 kr

Damur Breitling Windrider B-klass Ref: D67365, glasring guld, kvarts kronometer, Ø31mm, Pilotlänk stål/guld 16cm, Snr: 210283

Utrop: 14 600 kr

Herrur Voumard Automatic Ø34mm, 18K boett Nr 15/221 med datum, äldre modell (50-tal?), plastglas något repigt, integrerad länk 18K ca 18,5cm, vikt 81,3g brutto.

Utrop: 27 000 kr

Herrur, Nixon In the game - The District, 38x36mm, kvarts batteri slut, vit urtavla, svart länk.

Utrop: 450 kr

Herrur Omega Quartz doublé med läderband/spänne orginal, gravyr baksida, Ø35mm

950 kr

Utrop: 650 kr

Herrur Poljot 17 Jewels, manuellt ur, Ø35mm, plastglas repor, boett sliten stål/doublé, länk stål ej orginal tvåfärgad. Nr: 1199078.

250 kr

Utrop: 325 kr

Borrhammare, Bosch GBH 36 V-LI Compact med två batterier och laddare, manual i väska, Sn: 007002531

1 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Gruvlampa, i mässing E. Thomas & Williams Cambrian Welsh Mining Lamp Aberdare Wales, Höjd 25cm Ø8,5cm något ärgad i Box med Broschyr.

425 kr

Utrop: 400 kr

Ring Bismarck, defekt något skev, 18K Ø 16 1/2 0,9g

Utrop: 300 kr

Parti guld, defekt, 18K 3,6g

Utrop: 1 200 kr

Ring med grön och vita stenar 18K Ø 16 1/2 2,3g

700 kr

Utrop: 900 kr