1621 - 1640 av 1 897
1...818283...95 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2012

Klubbad för

11 moccaskedar silver 830 okänd modell 89mm 68,8g

375 kr

Utrop: 350 kr

12 dessertgafflar silver 830 okänd modell 132mm 220,9g

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaktång silver 168mm 60,8g

300 kr

Utrop: 325 kr

Damur Tag Heuer Professional 20Atm i stål med stållänk 18cm Quartz Wn-1353 Hy-6511

Utrop: 7 100 kr

Litografi signerad Jens Axelsson -85 nr. 1/33 41X59 cm

150 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon nokia C2 med laddare i kartong IMEI: 352445055889328

175 kr

Utrop: 75 kr

Elbas Epiphone thunderbird Bassgothic vy no u007030165 i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K med gravyr 3,4g

Utrop: 1 200 kr

Oljemålning Pojke i rött okänd konstnär ca 1889 93x68cm

700 kr

Utrop: 1 600 kr

Textiltavla silketrådar motiv tusen och en natt 94x72cm

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K

Utrop: 1 600 kr

Schackspel med pjäser i sjöskum 42x42cm

1 100 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Elektronik

Apple Nano 8GB silver MP-205C

275 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Checter diamondseries Omen extrem -07 nr.0620070 i mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr Cort EVL K6 Ser. No. 06110307 i mjukt fodral

Utrop: 2 500 kr

Armband vitguld 18K 18,5cm13,9g

3 600 kr

Utrop: 4 500 kr

Halskedjor 3st 9K 2,9g 37,5cm-44,5cm

400 kr

Utrop: 475 kr

Diverse guld, skador finns 18K, 2,1g

550 kr

Utrop: 750 kr

Ring 23K graverad 5,3g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja 18K Pansar 42,5cm 1,7g

425 kr

Utrop: 600 kr