1261 - 1280 av 1 293
1...636465 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2012

Klubbad för

Herrur Tag Heuer Aquaracer, refnr.WAJ1110, snr.RBE5403, quartz, safirglas, datum, stål med gummiarmband, med cert December 2010, kvitto och manual, i box

6 600 kr

Utrop: 6 100 kr

Akustisk Gitarr Takamine G series modellnr EG540C snr 2853962, med mic, lackskador, i mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 1 900 kr

Halvakustisk gitarr Hagström HJ800, snr.M09091584, i mjukt fodral

3 000 kr

Utrop: 3 700 kr

Elgitarr Hagström Select Swede snr. M10040244 i mjukt fodral

2 700 kr

Utrop: 3 100 kr

Akustisk gitarr Aria AC-6, snr. 993 två strängar saknas, lackskador, i hårt fodral

425 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr Gibson Les Paul studio snr: 03430360, USA, lackskador i hårt fodral

3 600 kr

Utrop: 3 700 kr

Elgitarr Gibson Melody Maker snr: 010590319, USA, slitage i lacken, i mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Elbas Ernie Ball Music Man Sting Ray Bass, snr B023247 Pat nr 4031799, mycket lackskador, i mjukt fodral

5 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Akustisk gitarr Yamaha CG-100A snr 00217397 skador på kroppen, i hårt fordral

425 kr

Utrop: 500 kr

Pilbåge Samick, 2 "armar", 34lbs, 3 Pilar platinum, 2 Pilar Carbon, 1 Fingerskydd, 1 Armskydd, 1 Lina, i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Mellanformatskamera Hasselblad 500C/M, Objektiv Hasselblad CF 80mm med motljusskydd, med 4 filmrullar och manual,

5 400 kr

Utrop: 500 kr

Bordsskedar 2st i silver, 93,2g modell Olga 180mm

475 kr

Utrop: 475 kr

Bordsskedar i silver 288,8g, modell Prins Albert, 166mm

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Kikare Zenith Bak4, 8x42, i väska och kartong

425 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Cobra telefon, ej funktionsgarani

350 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Kikare Magnific 7x50, antireflex, i väska

175 kr

Utrop: 75 kr

Vas Alvar Aalto för Iittala signerad, nr.3030, bubblor i glas, höjd 16cm

325 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, graverat, 42,5g

175 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Målad, Sea glasbruk, Kosta, höjd 20cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 2st tvåarmade, i tenn, höjd 19cm

250 kr

Utrop: 75 kr