Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2012
Herrur Tag Heuer Aquaracer, refnr.WAJ1110, snr.RBE5403, quartz, safirglas, datum, stål med gummiarmband, med cert December 2010, kvitto och manual, i box
Akustisk Gitarr Takamine G series modellnr EG540C snr 2853962, med mic, lackskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Aria AC-6, snr. 993 två strängar saknas, lackskador, i hårt fodral
Elgitarr Gibson Les Paul studio snr: 03430360, USA, lackskador i hårt fodral
Elgitarr Gibson Melody Maker snr: 010590319, USA, slitage i lacken, i mjukt fodral
Elbas Ernie Ball Music Man Sting Ray Bass, snr B023247 Pat nr 4031799, mycket lackskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha CG-100A snr 00217397 skador på kroppen, i hårt fordral
Pilbåge Samick, 2 "armar", 34lbs, 3 Pilar platinum, 2 Pilar Carbon, 1 Fingerskydd, 1 Armskydd, 1 Lina, i hårt fodral
Pantvaror Kamera
Mellanformatskamera Hasselblad 500C/M, Objektiv Hasselblad CF 80mm med motljusskydd, med 4 filmrullar och manual,