241 - 260 av 1 293
1...121314...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2012

Klubbad för

Parti guld 18K gravyr, skador 5,5g

Utrop: 1 900 kr

Hängen, 2st 18K "B" samt "J" 0,4g

Utrop: 150 kr

Ring 18K vitguld Ø17 med diamant ca0,02ct 1,8g

Utrop: 850 kr

Hänge 14K 2,1g

600 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K Ø19½ med lila sten naggad/tydliga inneslutningar och vita stenar 4,6g

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K med diamanter 18xca0,02ct 5,3g

Utrop: 2 500 kr

Halskedja ca21K 60cm skadad länk 23,8g

Utrop: 8 900 kr

Parti guld 18K graverat med diamant ca0,01ct 5,8g

Utrop: 1 900 kr

Armband Bismarck 18K 19,5cm 4,6g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K graverad, med sten 2,7g

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par Hjärtan 18K med stenar 1,2g

Utrop: 450 kr

Halskedja Ankar 18K 47cm 28,9g

Utrop: 9 600 kr

Halskedja Kejsar 18K trasigt lås 24g

Utrop: 8 000 kr

Vristlänk ca21K 28,5cm med berlocker 8,7g

2 600 kr

Utrop: 3 300 kr

Halskedja Singapore 21K 41,5cm 8g

2 300 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K Ø18¼ med större rosa sten 4,3g

Utrop: 1 600 kr

Ring 21K Ø19¼ 6,2g

Utrop: 2 300 kr

Ring 21K Ø20 14,2g

Utrop: 5 400 kr

Armring 21K caØ6,5 öppningsbar, skruvlås med emaljdetaljer, slitna 27,6g

Utrop: 10 400 kr

Armband Kejsarlänk 18K med diamanter 8xca0,01ct, skadad länk och trasigt lås ca20cm med säkerhetskedja 36,3g

Utrop: 12 000 kr