141 - 160 av 1 498
1...789...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2012

Klubbad för

Halskedja, 18K Pansar 36cm 1,5g

Utrop: 550 kr

Örhängen, 18K ett par med pärlor och skruvlås 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Armband, 18K vitguld skadat lås 21cm 12,2g

Utrop: 3 800 kr

Ring, 18K med stenar skev Ø17 1/2 4,7g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, 18K med sten skadat 6,2g

Utrop: 2 000 kr

Ring, 18K med sten Ø16 5,6g

Utrop: 2 000 kr

Ring, 14K med sten Ø20 1/2 4,8g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 14K ett par med stenar 6,1g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring, 18K vitguld med diamanter 4xca0,01ct Ø16 1/2 2,1g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, i silver 925 Ankar lås trasigt 56cm 159,8g

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Skedar, 3st Moccaskedar modell okänd i silver 800/1000 skadade 100mm 24,3g

125 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver, skada/trasigt 108,7g

400 kr

Utrop: 550 kr

Skedar, 12st Moccaskedar modell okänd i silver 833/1000 repiga 110mm 108,6g

Utrop: 550 kr

Knivar, 3st Bordsknivar modell Rosenholm i silver repiga 195mm 194,3g

350 kr

Utrop: 425 kr

Skedar, 10st Kaffeskedar modell Rosenholm i silver 120mm 162,4g

700 kr

Utrop: 750 kr

Gafflar, 3st Bordsgafflar modell Rosenholm i silver repiga 180mm 110,6g

650 kr

Utrop: 550 kr

Skedar, 2st Bordskedar modell Rosenholm i silver skadade 182mm 84,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar, 2 st i Nysilver skadade H 17cm bruttovikt 778,4g

100 kr

Utrop: 325 kr

Figurin, Uggla Gustavsberg Edward Lindahl signerad små skador och fläckar H 7cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Nokia 7230 serienr 19016504-E-97 ICnr 661U-RM604 med kamera 3,2 mega pixel adapter laddare usb-kabel och hörlurar ej funktionsgaranti

300 kr

Utrop: 325 kr