Halskedja, 18K Pansar 36cm 1,5g
Utrop: 550 kr
Örhängen, 18K ett par med pärlor och skruvlås 2,7g
Utrop: 1 100 kr
Armband, 18K vitguld skadat lås 21cm 12,2g
Utrop: 3 800 kr
Ring, 18K med stenar skev Ø17 1/2 4,7g
Utrop: 1 500 kr
Parti guld, 18K med sten skadat 6,2g
Utrop: 2 000 kr
Ring, 18K med sten Ø16 5,6g
Ring, 14K med sten Ø20 1/2 4,8g
Utrop: 1 200 kr
Örhängen, 14K ett par med stenar 6,1g
Ring, 18K vitguld med diamanter 4xca0,01ct Ø16 1/2 2,1g
Utrop: 1 000 kr
Halskedja, i silver 925 Ankar lås trasigt 56cm 159,8g
Utrop: 850 kr
Skedar, 3st Moccaskedar modell okänd i silver 800/1000 skadade 100mm 24,3g
Utrop: 175 kr
Parti silver, skada/trasigt 108,7g
Skedar, 12st Moccaskedar modell okänd i silver 833/1000 repiga 110mm 108,6g
Knivar, 3st Bordsknivar modell Rosenholm i silver repiga 195mm 194,3g
Utrop: 425 kr
Skedar, 10st Kaffeskedar modell Rosenholm i silver 120mm 162,4g
Utrop: 750 kr
Gafflar, 3st Bordsgafflar modell Rosenholm i silver repiga 180mm 110,6g
Skedar, 2st Bordskedar modell Rosenholm i silver skadade 182mm 84,8g
Utrop: 375 kr
Ljusstakar, 2 st i Nysilver skadade H 17cm bruttovikt 778,4g
Utrop: 325 kr
Figurin, Uggla Gustavsberg Edward Lindahl signerad små skador och fläckar H 7cm
Utrop: 225 kr
Mobiltelefon, Nokia 7230 serienr 19016504-E-97 ICnr 661U-RM604 med kamera 3,2 mega pixel adapter laddare usb-kabel och hörlurar ej funktionsgaranti
Tisdag 16 okt 2012