1041 - 1060 av 1 498
1...525354...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2012

Klubbad för

Halskedja Venezia 18K 38cm 4,6g

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Damur River Island 614408 quartz, metalllänk ca 15cm, stål, (ej kronograf funktion, 2 kronor endast dekoration)

125 kr

Utrop: 225 kr

Kopparbalja med lock, mindre bucklor längd ca 52cm, bredd ca 40cm, höjd ca 21cm

200 kr

Utrop: 325 kr

ett par äldre glasögon, 10K 11,8g bruttovikt med glas

500 kr

Utrop: 650 kr

Fiol med stråke i fodral märkt Copy of Antonius Stradivarious, Made in Germany. Sträng saknas Bruksskick

225 kr

Utrop: 325 kr

1 par ljusstakar i 813/1000 Silver, finskt. höjd ca 18,5cm bruttovikt inklusive gips 631,6g

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Elektronik

Smartphone Samsung Galaxy Note N7000 imie 35954804592470-6 serienummer RV1C21JK0FT med laddare, manual, handsfree, orginalkvitto i kartong

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Parti silver, trasigt 925/1000 98,7g

475 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

iPhone 4 modell 701126N5A4S 16GB IMEI: 012653003148592 med laddare. måste återställas med kod. med laddare och orginalkartong

2 100 kr

Utrop: 850 kr

Ring med sten Ø14 3/4 18K 3,3g

Utrop: 1 300 kr

Armband Bismarck 18cm 18K 10,3g

Utrop: 3 200 kr

Örhängen ett par Bismarck 18K 1,6g

550 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja Singapore 42cm 1 Hänge med pärla 18K 1,7g

450 kr

Utrop: 600 kr

Armband Bismarck 17cm 18K 7,3g

1 800 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring med diamant 1xca0,02ct 18K 1,6g

Utrop: 650 kr

Brosch 18K 2,8g

Utrop: 1 300 kr

Ring graverad vitguld 18K 1,9g

450 kr

Utrop: 600 kr

Hänge (av oxe) 18K 3g

Utrop: 950 kr

Halskedja 18K 13g

Utrop: 4 100 kr

Parti guld graverat/skadat 18K 3,5g

Utrop: 1 200 kr