521 - 540 av 1 291
1...262728...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2012

Klubbad för

Damur Dolce & Gabbana D&G Night and Day watch, stål, quartz, DW0031

600 kr

Utrop: 325 kr

Herrur Emporio Armani, stål, quartz, datum, Refnr AR-2440, box och manual

600 kr

Utrop: 650 kr

Herrur Citizen WR 50, stål, quartz (batteribyte), datum, smärre repor, mindre märke i glas

125 kr

Utrop: 325 kr

Herrur Tissot PR200, stål, quartz, datum safirglas, lysmassa missfärgad, Refnr P163/263

400 kr

Utrop: 425 kr

Damur 18K, manuell (defekt), 18K i länk Snr. 187517 Bruttovikt 20,9g

3 700 kr

Utrop: 3 400 kr

Fickur 18K i boett, 1 boett, defekt urtavla, löst glas, defekt, Bruttovikt 66,3g

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Herrur Certina 14K, quartz (batteribyte) datum, safirglas, läderarmband, graverad bakboett, Snr. EOL 159.9289.65,

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur Jacques Lemans, stål, quartz, datum Refnr 1-1345

425 kr

Utrop: 550 kr

Fickur 18K, manuell, dubbla boetter, går ej, defekt urtavla, graverad, Bruttovikt 33,6g

2 500 kr

Utrop: 3 100 kr

Herrur Rolex Oyster Perpetual Day Date, 18K, automat, presidentlänk 18K sliten, Refnr 18238, Snr. L636377 (ca.1989)

40 000 kr

Utrop: 49 000 kr

Serveringsbestick 1par Georg Jensen, design Arne Jacobsen, matterad yta rostfrittstål, 305mm, enstaka repor

325 kr

Utrop: 225 kr

Karaff Orrefors Ingeborg Lundin modell Silvia, glas, H.24cm, signerad IL, Orrefors I305831 i botten

1 400 kr

Utrop: 425 kr

Glasskål Orrefors, Ø17cm H9,5cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royal Dux Bohemia, porslin, föreställande Den trappre soldaten Svejk H.18cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Vas Deco Helsingborg Rosa Ljung, stengods, H12cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Bing & Gröndahl, porslin, Katt, numrerad 2464 H14cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Orrefors, glas, Ø14,5cm, H4,5cm

50 kr

Utrop: 175 kr

Figurin, gips H.22cm, med fläckar

25 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Målerås Mats Jonasson, glas, H3,5cm, signerad MJ Sweden

175 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslykta Orrefors, glas, H.7cm, 10,5cm

75 kr

Utrop: 125 kr