Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2012
Klubbad för
Ett par Ljusstakar i Silver graverade/repiga höjd ca15cm design Eric Löfman ca1973 fylld fot bruttovikt 414,6g
Damur Enicar 18K vitguld med integrerad länk 18K vitguld ca18cm, diamanter 6xca0,01ct manuell, urtavla skadad, glas repigt, bruttovikt 25,3g
Damur Certina 18K med integrerad länk 18K ca18cm urtavla skadad, insida guld urtavla skadat, nr.800680368, boett ristad, bruttovikt 29,9g
Färglitografi av Jan Naliwajko, Nattängel, svart handrivet papper, signerad och numrerad 293/360 ca60x70cm i ram