981 - 1000 av 1 710
1...495051...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2012

Klubbad för

Armband i Silver 835 18,5cm 11,8g

100 kr

Utrop: 100 kr

Hänge Kors i Silver 835 2,6g

25 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par 14K 3,6g

Utrop: 900 kr

Ett par Ljusstakar i Silver graverade/repiga höjd ca15cm design Eric Löfman ca1973 fylld fot bruttovikt 414,6g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Ett par Ljusstakar i utländskt Silver höjd ca15cm ca842g

4 700 kr

Utrop: 3 100 kr

Armband Figaro 18K 18,5cm 5,6g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge Kors 18K 4g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Pansar 18K 52,5cm 8,2g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Halskedja Figaro 18K 46cm 13,2g

Utrop: 4 100 kr

Damur Enicar 18K vitguld med integrerad länk 18K vitguld ca18cm, diamanter 6xca0,01ct manuell, urtavla skadad, glas repigt, bruttovikt 25,3g

4 600 kr

Utrop: 4 900 kr

Damur Certina 18K med integrerad länk 18K ca18cm urtavla skadad, insida guld urtavla skadat, nr.800680368, boett ristad, bruttovikt 29,9g

5 600 kr

Utrop: 6 100 kr

Färglitografi av Jan Naliwajko, Nattängel, svart handrivet papper, signerad och numrerad 293/360 ca60x70cm i ram

950 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K Ø19 3,2g

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K tvåfärgat 19cm 16,2g

Utrop: 5 100 kr

Armband 18K vitguld 19cm 7,6g

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Armband i Silver 19cm 3,4g

25 kr

Utrop: 75 kr

Collier i Silver ca38cm med stenar 5,7g

125 kr

Utrop: 75 kr

Collier i Silver 43cm 44g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ringar 2st i Silver Ø21 Ø21¾ 14,2g

50 kr

Utrop: 100 kr

Ringar, 6st i Silver Ø15 Ø16½ Ø16¾ 3stØ17 vissa med stenar 24,5g

175 kr

Utrop: 150 kr