Hänge 18K Ängel, naggat/skadat 1,7g
Utrop: 500 kr
Halskedja Singapore 9K trasig 2,5g
Utrop: 400 kr
Ring 18K trasig, med sten 3,4g
Utrop: 1 000 kr
Ring 14K trasig, med sten 4,1g
Utrop: 950 kr
Hänge 18K 1,7g
Utrop: 750 kr
Örhängen ett par 21K Stjärnor 1,7g
Utrop: 650 kr
Halskedja Singapore 18K 39,5cm 1,4g
Parti guld 14K trasigt/udda med sten 8g
Utrop: 1 900 kr
Örhängen ett par 14K längd ca6,5cn 2,4g
Utrop: 600 kr
Örhänge 18K udda/trasigt 0,5g
Utrop: 175 kr
Ring 14K med sten Ø16½ 1,3g
Utrop: 325 kr
Parti guld ca21K skadat/udda 4,2g
Utrop: 1 600 kr
Hänge Kors 18K 1,2g
Ring 18K Ø18 med stenar 1,1g
Hänge Hjärta 18K skadat 0,3g
Utrop: 125 kr
Armband X-länk 18K 19cm skadat 25,8g
Utrop: 7 800 kr
Ring 18K tvåfärgad Ø17¼ 5,6g
Utrop: 2 300 kr
Örhänge 18K udda/skadat 0,7g
Utrop: 225 kr
Armband manglad Pansar 14K integrerat namn 25cm 38,2g
Utrop: 9 000 kr
Ring 18K med diamanter 2xca0,05ct 1xca0,30ct äldre slipning Ø20 skador 13,1g
Utrop: 4 900 kr
Tisdag 25 sep 2012