441 - 460 av 1 710
1...222324...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2012

Klubbad för

Hänge 18K Ängel, naggat/skadat 1,7g

Utrop: 500 kr

Halskedja Singapore 9K trasig 2,5g

Utrop: 400 kr

Ring 18K trasig, med sten 3,4g

Utrop: 1 000 kr

Ring 14K trasig, med sten 4,1g

750 kr

Utrop: 950 kr

Hänge 18K 1,7g

550 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 21K Stjärnor 1,7g

Utrop: 650 kr

Halskedja Singapore 18K 39,5cm 1,4g

Utrop: 500 kr

Parti guld 14K trasigt/udda med sten 8g

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Örhängen ett par 14K längd ca6,5cn 2,4g

Utrop: 600 kr

Örhänge 18K udda/trasigt 0,5g

Utrop: 175 kr

Ring 14K med sten Ø16½ 1,3g

275 kr

Utrop: 325 kr

Parti guld ca21K skadat/udda 4,2g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge Kors 18K 1,2g

450 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K Ø18 med stenar 1,1g

Utrop: 400 kr

Hänge Hjärta 18K skadat 0,3g

Utrop: 125 kr

Armband X-länk 18K 19cm skadat 25,8g

Utrop: 7 800 kr

Ring 18K tvåfärgad Ø17¼ 5,6g

1 800 kr

Utrop: 2 300 kr

Örhänge 18K udda/skadat 0,7g

150 kr

Utrop: 225 kr

Armband manglad Pansar 14K integrerat namn 25cm 38,2g

Utrop: 9 000 kr

Ring 18K med diamanter 2xca0,05ct 1xca0,30ct äldre slipning Ø20 skador 13,1g

Utrop: 4 900 kr