Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2012
Klubbad för
Akustisk, Gitarr Cort modell AD810 NS, s.nr. 100111672 små repor + små skador, mjukt fodral.
Skål, Orrefors "tusen fönster" Ø 21 cm signerad Simon Gate nr. 0095-12 nagg på foten
Koppar, Kopparhink med handtag 29,5 cm hög Ø ca 31 cm, Vattenreservoar utan lock 16 cm hög, 12,5 cm bred, 42,5 cm lång
Pantvaror Kamera
Digitalkamera Samsung ref. WB650 snr.231900326963 med usb/laddare med manualer och kopia på kvitto samt box